BU SEZON3G · 1A
Gol10.09 / 90
Asist10.09 / 90
Şut171.50 / 90
Kilit pas70.62 / 90
Başarılı dripling40.35 / 90
Kazanılan ikili928.12 / 90
Rating6.79
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.090.23
Asist
0.090.00
Şut
1.501.99
Kilit pas
0.620.94
Kazanılan ikili
8.127.01
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Challenger Pro League2023/2024 · Belgium
2024/25
37
1.790
3
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%41 isabet
Kilit pas15
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan152%47
Müdahale13
Faul5039 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111621 yedek
G+A / 900.2
Kart4
TOPLAM GOL4
İLK 111621 yedek girdi
KART4
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 4 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-116%43
- 4-2-3-17%19
- 4-4-25%14
- 3-4-2-14%11
- 3-4-34%11
- 4-3-31%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ37 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2025 | AnkaragucuA | 2-0 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 04.05.2025 | AdanasporH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | ÜmraniyesporA | 3-0 | 45↑ | 1 | 6.2 | ||
| 19.04.2025 | Yeni ÇorumsporH | 1-0 | 19↑ | 1 | 6.2 | ||
| 08.04.2025 | Manisa BBSKA | 2-2 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 04.04.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 0-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | KeçiörengücüA | 1-2 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 16.03.2025 | Erzurum BBH | 1-2 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 10.03.2025 | PendiksporA | 0-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 04.03.2025 | GenclerbirligiH | 1-1 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 01.03.2025 | EroksporA | 1-1 | 84 | 1 | 7.0 | ||
| 23.02.2025 | Yeni MalatyasporH | 4-0 | 71 | 1 | 5 | 8.2 | |
| 16.02.2025 | BolusporA | 0-0 | 69 | 1 | 6.3 | ||
| 12.02.2025 | BandırmasporH | 2-1 | 64↑ | 1 | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | KocaelisporA | 1-0 | 64 | – | 6.7 | ||
| 02.02.2025 | SakaryasporH | 2-2 | 45↑ | 1 | 4 | 7.3 | |
| 26.01.2025 | Union St. GilloiseH | 0-4 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 18.01.2025 | Club Brugge KVA | 4-2 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 12.01.2025 | AntwerpH | 1-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 21.12.2024 | KortrijkH | 2-2 | 19↑ | 1 | 6.6 | ||
| 14.12.2024 | Standard LiegeH | 0-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 08.12.2024 | AnderlechtA | 2-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 01.12.2024 | Cercle BruggeH | 3-2 | 89 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 24.11.2024 | KV MechelenA | 3-0 | 45↑ | 2 | 7.0 | ||
| 10.11.2024 | Club Brugge KVH | 2-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 03.11.2024 | GentH | 0-0 | 25↑ | 2 | 6.9 | ||
| 25.10.2024 | KortrijkA | 1-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 18.10.2024 | AnderlechtH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2024 | KVC WesterloA | 2-2 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 29.09.2024 | AntwerpA | 4-0 | 76 | – | 6.5 | ||
| 21.09.2024 | St. TruidenH | 0-3 | 80↑ | 1 | 7.0 | ||
| 15.09.2024 | CharleroiA | 3-0 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 25.08.2024 | Standard LiegeA | 1-0 | 67 | 1 | 6.5 | ||
| 17.08.2024 | GenkH | 3-4 | 62 | – | 6.3 | ||
| 11.08.2024 | Cercle BruggeA | 4-1 | 64 | 2 | 6.5 | ||
| 02.08.2024 | Union St. GilloiseA | 3-1 | 82 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 27.07.2024 | OH LeuvenH | 0-0 | 84 | 1 | 7.7 |
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum