LİGLeague One
BU SEZON0G · 1A
Asist11.29 / 90
Kilit pas22.57 / 90
Kazanılan ikili45.14 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
1.290.13
Kilit pas
2.570.76
Kazanılan ikili
5.142.41
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
11.
Championship2021 · Sheffield Utd · 39 maç
14gol11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
League Two2024/2025 · England
🏆
League One2016/2017 · England
🏆
League One2006/2007 · England
🥈
Championship2022/2023 · England · 2nd Place
🥈
Championship2018/2019 · England · 2nd Place
🥈
Championship2011/2012 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 21 G+A
GolAsist
2025/26
1
70
0
1
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan4%40
Faul33 kazanılan
İlk 111
G+A / 901.29
2023/24
32
1.049
6
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%73 isabet
Kilit pas8
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan33%33
Müdahale7
Faul1111 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı1
İlk 111022 yedek
G+A / 900.6
Kart1
2022/23
38
1.470
2
1
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%62 isabet
Kilit pas14
Drible2%14 başarı
İkili kazanılan66%39
Müdahale15
Faul2026 kazanılan
Ofsayt13
İlk 111424 yedek
G+A / 900.18
Kart5
Kaptan14maçta
2021/22
39
2.698
14
7
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%57 isabet
Kilit pas33
Drible16%44 başarı
İkili kazanılan109%37
Müdahale12
Faul4543 kazanılan
Ofsayt33
Penaltı31 kaçan
İlk 11309 yedek
G+A / 900.7
Kart4
Kaptan28maçta
2020/21
25
730
3
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%67 isabet
Kilit pas4
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan35%33
Müdahale5
Faul1414 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı2
İlk 11718 yedek
G+A / 900.37
Kart1
Kaptan7maçta
TOPLAM GOL42 penaltı
İLK 1123 yedek girdi
KART1
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %50
- 76-90+' 1 %25
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2025 | MiddlesbroughA | 0-4 | 70 | 1 | – | 6.9 | |
| 04.05.2024 | PlymouthA | 1-0 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 27.04.2024 | IpswichH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2024 | CoventryA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2024 | WatfordA | 0-0 | 9↑ | 1 | 6.3 | ||
| 13.04.2024 | QPRH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2024 | MiddlesbroughH | 2-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 06.04.2024 | CardiffA | 1-3 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 01.04.2024 | LeedsA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2024 | Stoke CityH | 0-2 | 19↑ | 1 | 6.3 | ||
| 09.03.2024 | LeicesterH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.03.2024 | BirminghamH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2024 | PrestonA | 0-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 24.02.2024 | West BromH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2024 | SouthamptonA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2024 | HuddersfieldA | 1-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 13.02.2024 | RotherhamA | 1-2 | 83 | 1 | 6.2 | ||
| 10.02.2024 | SwanseaH | 0-1 | 35↑ | 1 | 6.7 | ||
| 03.02.2024 | MillwallH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2024 | SunderlandA | 0-1 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 12.01.2024 | NorwichH | 1-2 | 76↑ | 2 | 6.9 | ||
| 22.10.2023 | FC DallasH | 1-4 | 45 | – | 6.5 | ||
| 15.10.2023 | Real Salt LakeH | 2-2 | 84 | 2 | 6.2 | ||
| 08.10.2023 | Minnesota United FCA | 5-2 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 05.10.2023 | Seattle SoundersA | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 01.10.2023 | Portland TimbersH | 3-3 | 67 | 1 | 6.3 | ||
| 25.09.2023 | AustinA | 3-3 | 90 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 21.09.2023 | Minnesota United FCH | 4-3 | 86 | 3 | 5 | 8.9 | |
| 17.09.2023 | Los Angeles FCA | 4-2 | 71 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 11.09.2023 | St. Louis CityH | 2-2 | 22↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 03.09.2023 | Houston DynamoH | 0-0 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 31.08.2023 | San Jose EarthquakesA | 2-3 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 27.08.2023 | Chicago FireH | 3-0 | 21↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 08.05.2023 | BirminghamA | 1-2 | 33↑ | – | 6.2 | ||
| 04.05.2023 | HuddersfieldA | 1-0 | 38↑ | – | 6.2 | ||
| 29.04.2023 | PrestonHC | 4-1 | 61 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2023 | West BromH | 2-0 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 18.04.2023 | Bristol CityH | 1-0 | 16↑ | 2 | 6.6 | ||
| 15.04.2023 | CardiffH | 4-1 | 9↑ | 1 | 6.6 | ||
| 10.04.2023 | BurnleyA | 2-0 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 07.04.2023 | WiganHC | 1-0 | 66 | 2 | 6.0 | ||
| 01.04.2023 | NorwichA | 0-1 | 20↑ | 1 | 6.6 | ||
| 15.03.2023 | SunderlandA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 11.03.2023 | LutonH | 0-1 | 31↑ | 1 | 6.7 | ||
| 07.03.2023 | ReadingA | 0-1 | 23↑ | 1 | 6.9 | ||
| 04.03.2023 | BlackburnA | 1-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 25.02.2023 | WatfordH | 1-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 11.02.2023 | SwanseaHC | 3-0 | 72 | 1 | 7.3 | ||
| 04.02.2023 | RotherhamA | 0-0 | 16↑ | 2 | 7.0 | ||
| 20.01.2023 | Hull CityH | 1-0 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 14.01.2023 | Stoke CityHC | 3-1 | 77 | – | 6.5 | ||
| 02.01.2023 | QPRAC | 1-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 29.12.2022 | BlackpoolAC | 1-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 26.12.2022 | CoventryHC | 3-1 | 70 | 1 | 6.5 | ||
| 19.12.2022 | WiganAC | 1-2 | 80 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 10.12.2022 | HuddersfieldHC | 1-0 | 81 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 12.11.2022 | CardiffAC | 0-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 08.11.2022 | RotherhamH | 0-1 | 22↑ | 1 | 6.5 | ||
| 05.11.2022 | BurnleyH | 5-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 01.11.2022 | Bristol CityAC | 0-1 | 65 | 1 | 6.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2005–2025 · 135 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021
Uyluk sakatlığıKadroda yok
7 maç
04.2021
Kalça sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 70 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU23.1League Cup 2025
PERFORMANS18.070 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 294 oyuncu
Scout skoru
%28
Performans
%58
Dakika
%72
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%9
Performans
%31
Dakika
%31
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Deniz UndavVfB Stuttgart · 29
%95
3gol
6asist
54scout
€22.00M
UEFA Europa League
Patrick PflückeCharleroi · 29
%75
4gol
7asist
58scout
Jupiler Pro League
Alexis CaneloLanus · 33
%72
1gol
3asist
44scout
Liga Profesional Argentina
Gauthier HeinMetz · 29
%69
8gol
7asist
62scout
Ligue 1
Tommaso FumagalliVirtus Entella · 25
%68
1gol
3asist
60scout
€400K
Serie B
Duncan McGuireOrlando City SC · 24
%65
3gol
2asist
60scout
Major League Soccer
Miguel BerryLos Angeles Galaxy · 28
%60
0gol
2asist
40scout
Major League Soccer
Marco AsensioFenerbahçe · 29
%60
11gol
11asist
73scout
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





