Central African Republic · Defender
Hugo Gambor
BU SEZON0G · 1A
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
- Müdahale 1.07 %16
- Pas arası 1.64 %91
- Blok 0.57 %66
- İkili mücadele %46 %2
- Pas isabeti %93 %98
- Faul (az iyi) 1.48 %16
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1098 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
National 1None · France · 2nd Place
🥈
National 12022/2023 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
27
1.098
0
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan43%46
Müdahale13
Faul188 kazanılan
İlk 111215 yedek
G+A / 900.08
Kart4
2024/25
36
1.463
1
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas5
Drible18%50 başarı
İkili kazanılan103%58
Müdahale43
Faul1725 kazanılan
İlk 111620 yedek
G+A / 900.06
Kart4
2023/24
7
18
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan4%100
Müdahale1
TOPLAM GOL1
İLK 112225 yedek girdi
KART8
FORMA12
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-113%34
- 3-4-1-26%16
- 3-4-2-16%16
- 4-1-4-16%16
- 4-3-34%11
- 3-5-23%8
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2026 | BoulogneH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | MontpellierA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | DunkerqueH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | Clermont FootH | 2-1 | 66 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2026 | AmiensA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | PAUH | 4-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.02.2026 | BastiaA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.02.2026 | NancyA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | Le MansH | 0-2 | 88 | – | 7.0 | ||
| 24.01.2026 | GuingampA | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 17.01.2026 | ReimsH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.01.2026 | RED Star FC 93H | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.12.2025 | BoulogneA | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 06.12.2025 | RodezH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.11.2025 | LavalA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.11.2025 | Saint EtienneH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2025 | PAUA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2025 | AmiensH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2025 | ReimsA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.10.2025 | BastiaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2025 | Le MansA | 2-2 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 26.09.2025 | AnnecyH | 3-1 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 23.09.2025 | RED Star FC 93A | 1-3 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | GuingampH | 5-2 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 12.09.2025 | NancyH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.08.2025 | RAAL La LouvièreH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.07.2025 | St. TruidenA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | Union St. GilloiseA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | GenkH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | Union St. GilloiseH | 0-3 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | KortrijkH | 1-2 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 09.03.2025 | AntwerpA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | GenkA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2025 | Real BetisA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2025 | Beerschot WilrijkH | 3-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 13.02.2025 | Real BetisH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2025 | KV MechelenA | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 02.02.2025 | AnderlechtH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | OH LeuvenA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2025 | CharleroiH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 12.01.2025 | DenderA | 0-0 | 68 | – | 6.6 | ||
| 26.12.2024 | Union St. GilloiseH | 1-3 | 89 | – | 6.5 | ||
| 22.12.2024 | Standard LiegeA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.12.2024 | LarneA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2024 | Cercle BruggeH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.12.2024 | TSC Backa TopolaH | 3-0 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 07.12.2024 | St. TruidenH | 2-0 | 61 | – | 6.6 | ||
| 01.12.2024 | KVC WesterloA | 2-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 28.11.2024 | FC LuganoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | Beerschot WilrijkA | 0-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 27.10.2024 | GenkH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2024 | MoldeH | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 19.10.2024 | Union St. GilloiseA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.10.2024 | St. TruidenA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 03.10.2024 | ChelseaA | 4-2 | 89 | – | 6.2 | ||
| 29.09.2024 | OH LeuvenH | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.09.2024 | Cercle BruggeA | 2-1 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 15.09.2024 | KV MechelenH | 2-0 | 79 | – | 6.9 | ||
| 01.09.2024 | AntwerpH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.08.2024 | KVC WesterloH | 4-1 | 90 | – | 7.3 |
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
PİYASA DEĞERİ€1.20M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 70 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-02-01
USL Dunkerque
→
KAA Gent
€600k
USL Dunkerque
→
KAA Gent
€600k
2022-07-01
Paris FC
→
USL Dunkerque
free transfer
Paris FC
→
USL Dunkerque
free transfer
2020-07-01
US Orléans U19
→
Paris FC
free transfer
US Orléans U19
→
Paris FC
free transfer
2019-07-01
Blois 41 U19
→
US Orléans U19
free transfer
Blois 41 U19
→
US Orléans U19
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1098 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.6Ligue 2 2025
PERFORMANS62.21098 dk
KARARİzlemeye değer65/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
78.8
Defansif bek
76.1
Klasik stoper
75.9
Agresif stoper
0
Klasik stoper
0
Ayağı iyi stoper
0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%66
Dakika
%46
Değer / getiri
%21
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%69
Dakika
%74
Değer / getiri
%12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
54.67
62
88
Dakika güvenliği
86.4
82
100
Performans skoru
62.2
76
82
Pas arası / 90
1.64
1.8
91
İkili mücadele kazanma
46.24
64
72
Ortalama rating
6.84
7.2
95
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Maximilian DietzSpVgg Greuther Fürth · 23
%95
0gol
0asist
74scout
€1.50M
2. Bundesliga
Hüseyin TürkmenAntalyaspor · 27
%94
0gol
0asist
66scout
Süper Lig
Oleksandr SvatokAustin · 31
%73
1gol
0asist
58scout
Major League Soccer
Matteo PiacentiniCesena · 26
%68
1gol
0asist
67scout
€250K
Serie B
Adil DemirbağKonyaspor · 28
%65
2gol
2asist
69scout
€2.00M
Süper Lig
Jon GarcíaAlbacete · 34
%64
0gol
0asist
47scout
Segunda División
Dion SandersonDerby · 26
%62
1gol
0asist
62scout
Championship
Fernando ÁlvarezCF Montreal · 22
%60
0gol
1asist
69scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
