Côte d'Ivoire · Midfielder
Dango Aboubacar Faissal Ouattara
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut60.35 / 90
Kilit pas80.46 / 90
Başarılı dripling191.10 / 90
Kazanılan ikili975.60 / 90
Rating6.76
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2024 · 96 orta sahalar
- Kilit pas 0.46 %8
- Asist 0.00 %0
- Drible 1.10 %77
- Pas isabeti %85 %78
- Top kapma 3.41 %65
- İkili mücadele %46 %26
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1558 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 1 G+A
GolAsist
2024/25
28
1.558
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas8
Drible19%53 başarı
İkili kazanılan97%46
Müdahale39
Faul3417 kazanılan
İlk 11199 yedek
Kart7
2023/24
24
355
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan45%54
Müdahale7
Faul105 kazanılan
İlk 11321 yedek
2022/23
19
230
1
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
İkili kazanılan14%61
Müdahale8
Faul2
İlk 11217 yedek
G+A / 900.39
Kart1
2021/22
31
1.601
1
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%17 isabet
Kilit pas6
Drible12%92 başarı
İkili kazanılan105%53
Müdahale34
Faul3416 kazanılan
İlk 112011 yedek
G+A / 900.06
Kart7
TOPLAM GOL2
İLK 11199 yedek girdi
KART8
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA32
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 2 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-115%58
- 3-4-35%19
- 4-3-32%8
- 5-3-22%8
- 3-4-1-21%4
- 3-5-21%4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2025 | DenderH | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | DenderH | 2-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 08.03.2025 | CharleroiA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | Beerschot WilrijkA | 1-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 21.02.2025 | St. TruidenH | 1-1 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 16.02.2025 | Union St. GilloiseA | 0-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 07.02.2025 | GentH | 3-3 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 31.01.2025 | OH LeuvenA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | AnderlechtA | 4-1 | 90 | – | 8.0 | ||
| 18.01.2025 | GenkH | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.12.2024 | Standard LiegeH | 0-0 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 20.12.2024 | KVC WesterloA | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 13.12.2024 | AntwerpH | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 07.12.2024 | Club Brugge KVH | 1-2 | 67 | 1 | 6.5 | ||
| 29.11.2024 | KortrijkA | 3-1 | 62 | – | 7.0 | ||
| 24.11.2024 | Beerschot WilrijkH | 3-0 | 34↑ | – | 6.6 | ||
| 08.11.2024 | St. TruidenA | 2-1 | 62 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2024 | Union St. GilloiseH | 1-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 26.10.2024 | DenderA | 2-5 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 20.10.2024 | KortrijkH | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.09.2024 | GenkA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.09.2024 | Cercle BruggeH | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.09.2024 | GentA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.08.2024 | CharleroiH | 5-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 24.08.2024 | AntwerpA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 17.08.2024 | AnderlechtH | 1-3 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 09.08.2024 | Standard LiegeA | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.08.2024 | KVC WesterloH | 2-4 | 45 | – | 6.5 | ||
| 30.11.2023 | FiorentinaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2023 | Standard LiegeA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.11.2023 | OH LeuvenH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2023 | Ferencvarosi TCA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.11.2023 | AntwerpA | 3-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 29.10.2023 | KortrijkA | 0-3 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 26.10.2023 | Ferencvarosi TCH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2023 | KV MechelenH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.10.2023 | GentA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2023 | CukarickiA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2023 | KVC WesterloH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2023 | Club Brugge KVA | 1-1 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 24.09.2023 | St. TruidenH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2023 | FiorentinaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2023 | Union St. GilloiseA | 0-2 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 03.09.2023 | AnderlechtH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2023 | Adana DemirsporA | 1-0 | 9↑ | 1 | 7.3 | ||
| 24.08.2023 | Adana DemirsporH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2023 | CharleroiH | 0-0 | 59 | – | 6.9 | ||
| 13.08.2023 | Cercle BruggeA | 0-1 | 101 | – | 7.3 | ||
| 05.08.2023 | AS EupenH | 0-1 | 76 | – | 7.2 | ||
| 02.08.2023 | Servette FCH | 2-2 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 29.07.2023 | RWDMA | 0-4 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 25.07.2023 | Servette FCA | 1-1 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 17.02.2023 | KV MechelenA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.02.2023 | AntwerpH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.02.2023 | GentA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2023 | AS EupenA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 29.01.2023 | Seraing UnitedH | 4-0 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 17.01.2023 | KVC WesterloA | 2-3 | 73 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 14.01.2023 | Zulte WaregemH | 1-0 | 18↑ | 1 | 6.9 | ||
| 08.01.2023 | Club Brugge KVH | 3-1 | –↑ | – | – |
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum