Republic of Ireland · Attacker
Darnell Furlong
LİGChampionship
BU SEZON1G · 1A
Gol10.06 / 90
Asist10.06 / 90
Şut100.63 / 90
Kilit pas110.69 / 90
Başarılı dripling60.38 / 90
Kazanılan ikili955.94 / 90
Rating6.48
OYUNCU PROFİLİChampionship 2022 · 58 forvetler
- Gol 0.06 %4
- Şut 0.6 %0
- Asist 0.06 %35
- Kilit pas 0.69 %19
- Drible 0.38 %25
- İkili mücadele %38 %49
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1439 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Nations Cup2011 · Europe
🏆
Championship2005/2006 · England
🥈
League Cup2016/2017 · England · 2nd Place
🥈
FA Cup2013/2014 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
GolAsist
2022/23
34
1.439
1
1
6.48
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas11
Drible6%30 başarı
İkili kazanılan95%38
Müdahale15
Faul2117 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı1
İlk 111618 yedek
G+A / 900.13
Kart1
2021/22
31
326
1
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%83 isabet
Kilit pas2
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan42%50
Müdahale9
Faul98 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11328 yedek
G+A / 900.28
Kart1
2020/21
35
690
2
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan46%43
Müdahale5
Faul1714 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11530 yedek
G+A / 900.26
TOPLAM GOL1
İLK 11228 yedek girdi
KART1
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-222%76
- 3-4-32%7
- 3-5-22%7
- 3-1-4-21%3
- 4-1-4-11%3
- 4-3-1-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2023 | HuddersfieldA | 2-0 | 86 | – | 6.2 | ||
| 29.04.2023 | WiganH | 1-1 | 64 | – | 6.5 | ||
| 22.04.2023 | CoventryA | 2-1 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 15.03.2023 | BlackburnA | 2-1 | 78 | 1 | 6.2 | ||
| 11.03.2023 | MillwallH | 0-1 | 61 | – | 6.5 | ||
| 07.03.2023 | Sheffield UtdH | 0-1 | 76 | – | 6.9 | ||
| 04.03.2023 | MiddlesbroughA | 5-0 | 67 | – | 5.9 | ||
| 25.02.2023 | BlackpoolH | 3-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 14.02.2023 | RotherhamH | 2-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 11.02.2023 | SunderlandA | 1-0 | 77 | – | 6.6 | ||
| 04.02.2023 | WatfordH | 2-2 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 21.01.2023 | Stoke CityA | 4-0 | 24↑ | 1 | 6.3 | ||
| 14.01.2023 | QPRH | 2-2 | 63↑ | – | 6.2 | ||
| 02.01.2023 | West BromA | 1-0 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 30.12.2022 | NorwichA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2022 | SwanseaH | 2-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 16.12.2022 | BirminghamA | 3-2 | 59 | – | 6.3 | ||
| 10.12.2022 | CoventryH | 1-0 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 12.11.2022 | Hull CityA | 1-2 | 71 | 1 | 6.6 | ||
| 08.11.2022 | WatfordA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.11.2022 | PrestonH | 1-2 | 31↑ | – | 6.2 | ||
| 01.11.2022 | LutonA | 0-0 | 18↑ | 1 | 6.7 | ||
| 29.10.2022 | BurnleyA | 2-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 22.10.2022 | Bristol CityH | 2-0 | 22↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 18.10.2022 | SwanseaA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.10.2022 | West BromH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.09.2022 | Stoke CityH | 2-1 | 71 | 1 | 6.3 | ||
| 30.08.2022 | Sheffield UtdA | 4-0 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 27.08.2022 | MillwallA | 0-1 | 11↑ | 1 | 6.3 | ||
| 20.08.2022 | MiddlesbroughH | 1-0 | 61 | 1 | 6.5 | ||
| 17.08.2022 | BlackburnH | 3-0 | 70 | 1 | 6.6 | ||
| 13.08.2022 | RotherhamA | 4-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.08.2022 | CardiffH | 2-1 | 81 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 30.07.2022 | BlackpoolA | 1-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 22.05.2022 | LeicesterA | 4-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 17.05.2022 | LiverpoolH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.05.2022 | BrentfordA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2022 | Crystal PalaceH | 1-2 | 65 | – | 6.9 | ||
| 24.04.2022 | BrightonA | 2-2 | 79 | 4 | 6.9 | ||
| 21.04.2022 | BurnleyA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2022 | ArsenalH | 1-0 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 02.04.2022 | LeedsA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 13.03.2022 | WatfordH | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 10.03.2022 | NewcastleH | 1-2 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 25.02.2022 | NorwichH | 2-0 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 19.02.2022 | EvertonH | 2-0 | 12↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 12.02.2022 | Manchester UnitedA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2022 | TottenhamA | 2-3 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 22.01.2022 | Manchester CityH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.01.2022 | WolvesA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2022 | BrentfordH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.12.2021 | TottenhamH | 1-1 | 71 | – | 6.9 | ||
| 26.12.2021 | West HamA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2021 | Crystal PalaceA | 2-2 | 20↑ | 1 | 6.7 | ||
| 11.12.2021 | ArsenalA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.12.2021 | BrightonH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2021 | LeicesterH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2021 | LiverpoolA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.11.2021 | NorwichA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2021 | Aston VillaH | 1-0 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2022 · 100 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2022
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
03.2022
Maç eksiğiŞüpheli
1 maç
09.2021
HastalıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




