LİGPremier League
BU SEZON5G · 1A
Gol50.20 / 90
Asist10.04 / 90
Şut291.18 / 90
Kilit pas441.79 / 90
Başarılı dripling70.28 / 90
Kazanılan ikili983.98 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİChampionship 2024 · 145 orta sahalar
- Kilit pas 1.79 %83
- Asist 0.04 %22
- Drible 0.28 %11
- Pas isabeti %73 %12
- Top kapma 1.71 %17
- İkili mücadele %46 %31
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2217 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Championship2016/2017 · England
🏆
Championship2014/2015 · England
🏆
League Two2011/2012 · England
🥈
A-Leagues All Stars Men2023/2024 · World · 2nd Place
🥈
League Cup2022/2023 · England · 2nd Place
🥈
League One2012/2013 · England · 2nd Place
🥈
EFL Trophy2011/2012 · England · 2nd Place
🥈
FA Cup2009/2010 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2024/25
46
2.217
5
1
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%59 isabet
Kilit pas44
Drible7%28 başarı
İkili kazanılan98%46
Müdahale35
Faul3831 kazanılan
Ofsayt9
İlk 112818 yedek
G+A / 900.24
Kart7
Kaptan10maçta
2023/24
31
152
1
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
İkili kazanılan6%40
Müdahale5
Faul21 kazanılan
G+A / 900.59
Kart1
2022/23
25
50
0
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan3%60
Müdahale1
2021/22
30
1.338
0
2
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas29
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan49%48
Müdahale22
Faul139 kazanılan
İlk 111416 yedek
G+A / 900.13
Kart5
2020/21
30
1.352
0
2
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas25
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan49%47
Müdahale10
Faul1219 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111515 yedek
G+A / 900.13
Kart2
TOPLAM GOL9
İLK 115195 yedek girdi
KART17
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %11
- 31-45' 2 %22
- 46-60' 3 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-369%50
- 4-2-3-143%31
- 5-3-213%9
- 4-4-26%4
- 4-1-4-14%3
- 5-4-14%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | Hull CityH | 1-1 | 74↑ | 1 | 7.9 | ||
| 26.04.2025 | Sheffield WednesdayA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2025 | WatfordHC | 1-0 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 18.04.2025 | NorwichAC | 3-5 | 86 | 1 | 1 | 1 | 8.5 |
| 12.04.2025 | DerbyHC | 2-2 | 86 | 1 | 7.3 | ||
| 09.04.2025 | CoventryA | 1-0 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 05.04.2025 | MillwallAC | 2-1 | 69 | 2 | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | BlackburnHC | 1-0 | 68 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | PrestonA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2025 | PlymouthH | 1-2 | 55 | – | 6.2 | ||
| 09.03.2025 | LeedsH | 1-0 | 75 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | LutonA | 1-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 22.02.2025 | QPRHC | 2-1 | 79 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 15.02.2025 | Oxford UnitedAC | 0-2 | 64 | – | 6.6 | ||
| 11.02.2025 | CardiffHC | 2-1 | 67 | – | 6.7 | ||
| 08.02.2025 | Sheffield UtdAC | 2-1 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | BurnleyHC | 0-0 | 86 | 3 | 6.9 | ||
| 28.01.2025 | MillwallH | 0-1 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | West BromA | 5-1 | 69 | – | 6.2 | ||
| 22.01.2025 | Stoke CityH | 3-1 | 83 | 1 | 7.2 | ||
| 18.01.2025 | MiddlesbroughH | 2-1 | 90 | 2 | 4 | 8.9 | |
| 15.01.2025 | BlackburnA | 3-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 05.01.2025 | SunderlandA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.01.2025 | SwanseaH | 4-0 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 29.12.2024 | Bristol CityA | 3-0 | 64 | – | 6.3 | ||
| 26.12.2024 | WatfordA | 2-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 21.12.2024 | CoventryH | 4-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.12.2024 | DerbyA | 4-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 10.12.2024 | NorwichH | 0-0 | 82 | – | 7.2 | ||
| 07.12.2024 | Bristol CityH | 3-0 | 67 | 2 | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | SwanseaA | 2-2 | 67 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 09.11.2024 | PrestonH | 3-1 | 70 | 2 | 6.9 | ||
| 05.11.2024 | PlymouthA | 1-0 | 74 | 1 | 6.6 | ||
| 02.11.2024 | Hull CityA | 1-1 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 25.10.2024 | Sheffield WednesdayH | 1-2 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 22.10.2024 | CardiffA | 2-0 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 19.10.2024 | QPRA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2024 | Oxford UnitedH | 1-1 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 02.10.2024 | Stoke CityA | 6-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2024 | Sheffield UtdH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2024 | BurnleyA | 2-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 15.09.2024 | West BromH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2024 | SunderlandH | 1-3 | 60 | 1 | 7.0 | ||
| 24.08.2024 | MiddlesbroughA | 2-2 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 17.08.2024 | LutonH | 0-0 | 19↑ | 1 | 6.7 | ||
| 10.08.2024 | LeedsA | 3-3 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 19.05.2024 | BrentfordA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2024 | Manchester UnitedA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2024 | BrightonH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2024 | BurnleyA | 1-4 | 11↑ | 1 | 6.5 | ||
| 27.04.2024 | Sheffield UtdH | 5-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 24.04.2024 | Crystal PalaceA | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 13.04.2024 | TottenhamH | 4-0 | 1↑ | – | – | ||
| 06.04.2024 | FulhamA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 02.04.2024 | EvertonH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2024 | West HamH | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2024 | ChelseaA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2024 | ArsenalA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2024 | BournemouthH | 2-2 | 10↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 10.02.2024 | Nottingham ForestA | 2-3 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2024 · 162 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
8 maç
11.2022
Baldır sakatlığıKadroda yok
8 maç
03.2022
Diz sakatlığıŞüpheli
2 maç
11.2021
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




