LİGSegunda División
BU SEZON2G · 2A
Gol20.07 / 90
Asist20.07 / 90
Şut180.64 / 90
Kilit pas160.57 / 90
Başarılı dripling70.25 / 90
Kazanılan ikili1184.17 / 90
Rating6.86
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 109 orta sahalar
- Kilit pas 0.57 %17
- Asist 0.07 %38
- Drible 0.25 %9
- Pas isabeti %84 %59
- Top kapma 3.11 %70
- İkili mücadele %50 %60
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2545 dakika oynadı.
2025/26
38
2.545
2
2
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%44 isabet
Kilit pas16
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan118%50
Müdahale54
Faul4922 kazanılan
İlk 11317 yedek
G+A / 900.14
Kart11
TOPLAM GOL0
İLK 1121 yedek girdi
KART1
FORMA16
MAÇ GEÇMİŞİ38 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2026 | AlbaceteH | 1-0 | 89 | 1 | 7.7 | ||
| 16.05.2026 | MalagaH | 1-4 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 09.05.2026 | CastellónH | 1-1 | 73 | – | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | Sporting GijonA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | Racing SantanderH | 0-0 | 36↑ | – | 7.0 | ||
| 18.04.2026 | ZaragozaA | 2-2 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 10.04.2026 | Real Sociedad IIH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.04.2026 | EibarA | 3-0 | 76 | 2 | 6.3 | ||
| 01.04.2026 | BurgosA | 1-1 | 81 | 1 | 7.3 | ||
| 28.03.2026 | CadizH | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 21.03.2026 | LeganesA | 5-2 | 75 | – | 6.5 | ||
| 14.03.2026 | Deportivo La CorunaH | 1-2 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 08.03.2026 | Las PalmasA | 4-0 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 25.02.2026 | CordobaH | 3-2 | 68 | – | 5.9 | ||
| 20.02.2026 | Granada CFH | 2-1 | 66 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | HuescaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | AlmeriaA | 4-2 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 26.01.2026 | Cultural LeonesaH | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 17.01.2026 | ValladolidH | 0-3 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 11.01.2026 | MalagaA | 2-1 | 65 | – | 6.3 | ||
| 04.01.2026 | FC AndorraH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 21.12.2025 | Real Sociedad IIA | 1-3 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 14.12.2025 | Las PalmasH | 1-1 | 29↑ | 1 | 6.7 | ||
| 07.12.2025 | Granada CFA | 1-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 26.11.2025 | AlmeriaH | 3-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 23.11.2025 | Deportivo La CorunaA | 2-1 | 62 | 1 | 6.5 | ||
| 16.11.2025 | LeganesH | 1-2 | 75 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | CordobaA | 2-0 | 59 | – | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | Cultural LeonesaA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.10.2025 | MirandesH | 2-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 12.10.2025 | AlbaceteA | 0-0 | 78 | – | 6.9 | ||
| 03.10.2025 | EibarH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 8.7 | |
| 28.09.2025 | CadizA | 0-0 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | ZaragozaH | 1-0 | 69 | – | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | CastellónA | 3-3 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 07.09.2025 | HuescaH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | Sporting GijonH | 0-1 | 84 | 1 | 7.0 | ||
| 15.08.2025 | ValladolidA | 3-0 | 45↑ | – | 6.9 |
ŞUT24
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%8.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%42
- Korner6%25
- Açık oyun4%17
- Duran top4%17
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak11%46
- Kafa10%42
- Sağ ayak2%8
- Diğer1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR24 şut
- 1-15' 1 %4
- 16-30' 6 %25
- 31-45' 5 %21
- 46-60' 3 %12
- 61-75' 3 %12
- 76-90+' 6 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 38 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Segunda División2026 · Oviedo
2sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2545 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.8Segunda División 2025
PERFORMANS43.12545 dk
KARARVeri yetersiz61/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
79.6
Derinden oyun kurucu
78.0
Box-to-box orta saha
71.5
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%66
Dakika
%89
Değer / getiri
%27
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%64
Dakika
%96
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.86
7.1
97
Müdahale / 90
1.91
3.2
60
Performans skoru
43.1
75
58
İkili mücadele kazanma
49.79
58
86
Pas arası / 90
1.2
2.3
52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Javier GüemezSantos Laguna · 34
%95
0gol
1asist
47scout
Liga MX
Wil TrappMinnesota United FC · 32
%92
2gol
2asist
47scout
Major League Soccer
Sam SannaLaval · 26
%82
1gol
1asist
59scout
€800K
Ligue 2
Tatsuki SekoStoke City · 28
%77
0gol
1asist
48scout
Championship
Conor CoventryCharlton · 25
%74
0gol
1asist
55scout
Championship
Marco IlaimaharitraStandard Liege · 30
%72
3gol
0asist
50scout
Jupiler Pro League
Florian FlickEintracht Braunschweig · 25
%71
1gol
2asist
63scout
€600K
2. Bundesliga
Emiliano MartínezPalmeiras · 26
%60
1gol
0asist
53scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum