LİGPrimeira Liga
BU SEZON4G · 0A
Gol41.21 / 90
Asist00.00 / 90
Şut123.62 / 90
Kilit pas10.30 / 90
Başarılı dripling20.60 / 90
Kazanılan ikili195.74 / 90
Rating7.29
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 30 forvetler
- Gol 1.21 %97
- Şut 3.6 %97
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.30 %17
- Drible 0.60 %66
- İkili mücadele %40 %52
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 298 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Primeira Liga2026 · Santa Clara · 4 maç
4gol1.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Pernambucano 12025 · Brazil
🏆
UEFA Europa League2021/2022 · Europe
🏆
Primeira Liga2017/2018 · Portugal
🥈
J1 League2024 · Japan · 2nd Place
🥈
Super Cup2018/2019 · Germany · 2nd Place
🥈
Taça da Liga2017/2018 · Portugal · 2nd Place
🥈
UEFA U21 Championship2015 Czech Republic · Europe · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2014/2015 · Portugal · 2nd Place
🥈
Segunda Liga2013/2014 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
4
298
4
0
7.29
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%58 isabet
Kilit pas1
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan19%40
Müdahale4
Faul57 kazanılan
Penaltı1
İlk 114
G+A / 901.21
Kaptan2maçta
2025/26
29
709
3
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%33 isabet
Kilit pas2
Drible8%57 başarı
İkili kazanılan32%36
Müdahale6
Faul109 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11920 yedek
G+A / 900.38
Kart3
2023/24
30
706
3
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%47 isabet
Kilit pas10
Drible13%46 başarı
İkili kazanılan66%40
Müdahale8
Faul1023 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11624 yedek
G+A / 900.51
Kart3
2022/23
34
683
2
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%50 isabet
Kilit pas6
Drible6%32 başarı
İkili kazanılan61%45
Müdahale9
Faul1917 kazanılan
İlk 11529 yedek
G+A / 900.26
Kart21
2021/22
37
706
5
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%45 isabet
Kilit pas7
Drible13%57 başarı
İkili kazanılan57%46
Müdahale6
Faul1814 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı21 kaçan
İlk 11532 yedek
G+A / 900.64
Kart6
2020/21
16
753
1
1
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%47 isabet
Kilit pas3
Drible11%46 başarı
İkili kazanılan52%35
Müdahale8
Faul1714 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1197 yedek
G+A / 900.24
Kart2
TOPLAM GOL153 penaltı
İLK 1129101 yedek girdi
KART13
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
- 1-15' 2 %13
- 16-30' 1 %7
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %13
- 61-75' 5 %33
- 76-90+' 5 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-324%22
- 4-2-3-123%21
- 3-4-2-120%18
- 4-4-220%18
- 3-5-214%13
- 4-1-3-29%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | AlvercaA | 1-1 | 71 | 1 | 6.4 | ||
| 23.08.2026 | FamalicaoHC | 1-0 | 74 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 15.08.2026 | Academico ViseuAC | 0-1 | 63 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 10.08.2026 | NacionalH | 2-2 | 90 | 2 | 5 | 8.2 | |
| 11.05.2026 | NacionalH | 2-0 | 24 | 2 | 6.2 | ||
| 02.05.2026 | AroucaA | 2-2 | 76 | 1 | 6.6 | ||
| 26.04.2026 | SC BragaH | 2-1 | 79 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 18.04.2026 | Casa PiaA | 0-0 | 74 | 1 | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | Rio AveH | 0-2 | 30↑ | 1 | 6.7 | ||
| 03.04.2026 | Sporting CPA | 4-2 | 13↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 15.03.2026 | AVSA | 0-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 08.03.2026 | GuimaraesH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | TondelaA | 2-2 | 28↑ | 1 | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | AlvercaA | 1-1 | 65 | – | 6.5 | ||
| 13.02.2026 | BenficaH | 1-2 | 62 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 07.02.2026 | EstrelaA | 1-0 | 25↑ | 1 | 6.5 | ||
| 31.01.2026 | EstorilH | 2-4 | 7↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | GremioH | 0-4 | 60 | 1 | 6.3 | ||
| 03.12.2025 | BahiaA | 2-0 | 10↑ | 3 | 7.2 | ||
| 29.11.2025 | SantosA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | VitoriaH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.11.2025 | BotafogoA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | Atletico-MGH | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | MirassolH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.10.2025 | CearaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2025 | FluminenseH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | CorinthiansH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2025 | SantosH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.07.2025 | VitoriaA | 2-2 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 20.07.2025 | BotafogoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.07.2025 | JuventudeA | 2-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 26.04.2025 | Fortaleza ECH | 0-0 | 42 | 1 | 6.2 | ||
| 19.04.2025 | CorinthiansA | 2-1 | 41↑ | 2 | 6.9 | ||
| 27.05.2024 | Fortuna DusseldorfA | 0-3 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 23.05.2024 | Fortuna DusseldorfH | 0-3 | 19↑ | 2 | 6.9 | ||
| 18.05.2024 | Werder BremenA | 4-1 | 13↑ | 4 | 6.9 | ||
| 05.05.2024 | Union BerlinA | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2024 | 1899 HoffenheimH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2024 | FC HeidenheimH | 1-1 | 13↑ | 1 | 6.7 | ||
| 16.03.2024 | FSV Mainz 05A | 2-0 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 10.03.2024 | SC FreiburgH | 1-2 | 30↑ | 2 | 6.9 | ||
| 02.03.2024 | RB LeipzigH | 1-4 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 24.02.2024 | Borussia MonchengladbachA | 5-2 | 21↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 18.02.2024 | Bayern MunichH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2024 | Eintracht FrankfurtA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2024 | FC AugsburgH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2024 | Borussia DortmundA | 3-1 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 20.01.2024 | VfB StuttgartH | 1-0 | 65 | – | 6.7 | ||
| 14.01.2024 | Werder BremenH | 1-1 | 66 | 1 | 6.9 | ||
| 20.12.2023 | Bayer LeverkusenA | 4-0 | 63 | – | 6.6 | ||
| 16.12.2023 | Union BerlinH | 3-0 | 73 | 1 | 6 | 8.2 | |
| 08.12.2023 | 1899 HoffenheimA | 3-1 | 45↑ | 1 | 4 | 7.2 | |
| 02.12.2023 | VfL WolfsburgH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2023 | FC HeidenheimA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.11.2023 | 1.FC KölnH | 1-1 | 9↑ | 1 | 6.6 | ||
| 03.11.2023 | SV Darmstadt 98A | 1-2 | 14↑ | 1 | 6.3 | ||
| 27.10.2023 | FSV Mainz 05H | 2-2 | 23↑ | – | 6.0 | ||
| 21.10.2023 | SC FreiburgA | 2-1 | 65 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 07.10.2023 | RB LeipzigA | 0-0 | 73 | 1 | 6.6 | ||
| 30.09.2023 | Borussia MonchengladbachH | 1-3 | 22↑ | 2 | 7.0 |
ŞUT32
GOL7
xG4.7
xG FARKI+2.3over performing
DÖNÜŞÜM%21.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası18%56
- Taç sonrası3%9
- Korner3%9
- Açık oyun3%9
- Kontra atak2%6
- Duran top1%3
- Diğer2%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak17%53
- Sol ayak8%25
- Kafa7%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR32 şut
- 1-15' 8 %25
- 16-30' 6 %19
- 31-45' 4 %12
- 46-60' 3 %9
- 61-75' 5 %16
- 76-90+' 6 %19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 150 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-08
Sanf. Hiroshima
→
Sport Recife
free transfer
Sanf. Hiroshima
→
Sport Recife
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2024
Kasık sakatlığıKadroda yok
1 maç
08.2023
Baldır sakatlığıKadroda yok
2 maç
10.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
09.2022
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
03.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
02.2022
SakatlıkKadroda yok
2 maç
11.2021
Uyluk sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 498 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.0Primeira Liga 2025
PERFORMANS63.8498 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
58.2
Pivot forvet
56.8
İçe kat eden kanat
56.5
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 177 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%84
Dakika
%54
Değer / getiri
%14
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%55
Performans
%81
Dakika
%65
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
63.8
78
82
Gol / 90
0.54
0.65
83
Ortalama rating
6.75
7.15
94
Tahmini xG / 90
0.309
0.48
64
Şut isabeti
36.36
48
76
Şut / 90
1.99
3.4
58
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Kelvin BoatengAustria Vienna · 25
%95
4gol
0asist
63scout
Bundesliga
Budu Zivzivadze1. FC Heidenheim · 31
%93
6gol
0asist
62scout
€1.20M
Bundesliga
Tim FreriksViborg · 27
%84
4gol
1asist
62scout
Superliga
Hafiz Umar IbrahimReims · 20
%77
6gol
1asist
78scout
Ligue 2
Shio Fukuda Karlsruher SC · 21
%74
6gol
0asist
72scout
€3.00M
2. Bundesliga
Elias HavelTSV Hartberg · 22
%67
13gol
3asist
81scout
€2.20M
Bundesliga
Stefano MarinoSC Paderborn 07 · 21
%67
6gol
1asist
85scout
€600K
2. Bundesliga
Samuele MulattieriDeportivo La Coruna · 25
%60
4gol
0asist
67scout
€2.50M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







FC Schalke 04
Vitória Setúbal