LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut51.24 / 90
Kilit pas61.48 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili256.18 / 90
Rating6.54
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 34 forvetler
- Gol 0.00 %0
- Şut 1.2 %30
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 1.48 %70
- Drible 0.00 %0
- İkili mücadele %44 %55
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 364 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Copa del Rey2021 · Granada CF · 2 maç
3gol5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
5
364
0
0
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5
Kilit pas6
İkili kazanılan25%44
Müdahale2
Faul86 kazanılan
İlk 115
Kart1
2024/25
11
484
0
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%36 isabet
Kilit pas6
İkili kazanılan32%50
Müdahale3
Faul85 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1156 yedek
G+A / 900.19
Kart2
2023/24
29
383
0
0
6.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas4
Drible2%22 başarı
İkili kazanılan37%47
Müdahale4
Faul67 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11326 yedek
2022/23
17
866
4
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%33 isabet
Kilit pas16
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan62%46
Müdahale6
Faul1411 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1189 yedek
G+A / 900.42
Kart31
2021/22
24
579
2
1
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas7
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan32%42
Müdahale2
Faul118 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11717 yedek
G+A / 900.47
Kart3
TOPLAM GOL11 penaltı
İLK 111016 yedek girdi
KART3
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-211%42
- 4-3-310%38
- 4-2-3-13%12
- 3-5-21%4
- 5-4-11%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | BenficaH | 0-3 | 78 | 1 | 5.8 | ||
| 29.08.2026 | AroucaA | 2-1 | 78 | 1 | 6.5 | ||
| 22.08.2026 | Academico ViseuH | 2-2 | 48 | – | 6.6 | ||
| 16.08.2026 | FamalicaoA | 1-2 | 73 | 2 | 6.9 | ||
| 08.08.2026 | Casa PiaH | 1-0 | 87 | 1 | 7.0 | ||
| 19.12.2024 | BenficaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | BoavistaH | 0-0 | 78 | 3 | 7.2 | ||
| 10.11.2024 | EstrelaA | 2-0 | 2↑ | 1 | – | ||
| 04.11.2024 | Santa ClaraH | 2-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 25.10.2024 | Casa PiaA | 1-0 | 26↑ | – | 6.5 | ||
| 29.09.2024 | FamalicaoA | 0-0 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 20.09.2024 | SC BragaH | 0-3 | 45↑ | 2 | 7.0 | ||
| 01.09.2024 | FarenseH | 2-0 | 29↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 25.08.2024 | AroucaA | 1-0 | 56 | 1 | 5.6 | ||
| 17.08.2024 | Sporting CPH | 1-6 | 67 | 2 | 6.9 | ||
| 10.08.2024 | AVSA | 1-1 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 04.05.2024 | Rio AveA | 2-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 27.04.2024 | BoavistaH | 1-0 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 21.04.2024 | Sporting CPA | 3-0 | 59 | – | 6.5 | ||
| 13.04.2024 | FarenseH | 1-1 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 07.04.2024 | FC PortoA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2024 | MoreirenseH | 1-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 17.03.2024 | ChavesA | 1-2 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 09.03.2024 | FamalicaoH | 1-0 | 12↑ | 1 | 6.0 | ||
| 02.03.2024 | EstorilA | 1-3 | 33↑ | 1 | 6.9 | ||
| 24.02.2024 | Casa PiaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2024 | PortimonenseA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.02.2024 | VizelaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2024 | GIL VicenteA | 1-0 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 21.01.2024 | EstrelaH | 3-0 | 1↑ | – | – | ||
| 15.01.2024 | AroucaH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 06.01.2024 | SC BragaA | 1-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 23.12.2023 | Rio AveH | 1-0 | 54 | – | 6.7 | ||
| 16.12.2023 | BoavistaA | 1-1 | 78 | – | 6.6 | ||
| 09.12.2023 | Sporting CPH | 3-2 | 10↑ | 1 | 6.2 | ||
| 02.12.2023 | FarenseA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.11.2023 | FC PortoH | 1-2 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 05.11.2023 | MoreirenseA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2023 | ChavesH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.10.2023 | FamalicaoA | 1-3 | 13↑ | – | 7.0 | ||
| 23.09.2023 | Casa PiaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2023 | PortimonenseH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.09.2023 | BenficaA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.08.2023 | VizelaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.08.2023 | GIL VicenteH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2023 | EstorilA | 1-3 | 69 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 06.02.2023 | PortimonenseA | 1-0 | 71 | 4 | 6.7 | ||
| 31.01.2023 | GIL VicenteH | 2-1 | 72 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 26.01.2023 | BenficaH | 0-2 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 21.01.2023 | SC BragaH | 1-2 | 29↑ | 2 | 6.9 | ||
| 14.01.2023 | Rio AveA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.01.2023 | ChavesH | 1-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 29.12.2022 | Sporting CPA | 3-0 | 27↑ | 1 | 6.7 | ||
| 13.11.2022 | VizelaH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.11.2022 | FC PortoA | 4-0 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 28.10.2022 | MaritimoH | 0-1 | 22↑ | 1 | 6.2 | ||
| 22.10.2022 | FamalicaoA | 2-1 | 33↑ | 2 | 6.9 | ||
| 08.10.2022 | GuimaraesH | 0-1 | 90 | 5 | 6.9 | ||
| 02.10.2022 | AroucaH | 1-1 | 75 | 1 | 6.6 | ||
| 17.09.2022 | Santa ClaraA | 1-1 | 90 | 2 | 6.6 |
ŞUT8
GOL1
xG1.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%38
- Açık oyun2%25
- Korner2%25
- Penaltı1%12
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%50
- Kafa4%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %25
- 31-45' 1 %12
- 46-60' 2 %25
- 61-75' 2 %25
- 76-90+' 1 %12
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum