Spain · Midfielder
Álvaro Meseguer Fallado
LİGSegunda División
BU SEZON3G · 0A
Gol30.17 / 90
Asist00.00 / 90
Şut170.95 / 90
Kilit pas150.84 / 90
Başarılı dripling150.84 / 90
Kazanılan ikili1186.61 / 90
Rating6.79
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 109 orta sahalar
- Kilit pas 0.84 %37
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.84 %63
- Pas isabeti %80 %28
- Top kapma 3.42 %81
- İkili mücadele %58 %94
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1606 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
7.
Copa del Rey2023 · Valladolid · 2 maç
3gol7.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Segunda División2022/2023 · Spain
🏆
Copa Federacion2019/2020 · Spain
🥈
Segunda División2023/2024 · Spain · 2nd Place
2025/26
39
1.606
3
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%41 isabet
Kilit pas15
Drible15%75 başarı
İkili kazanılan118%58
Müdahale45
Faul3116 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111920 yedek
G+A / 900.17
Kart7
Kaptan2maçta
2024/25
18
417
0
0
6.48
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas1
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan26%47
Müdahale10
Faul85 kazanılan
İlk 11216 yedek
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 11417 yedek girdi
KART1
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-14%24
- 4-3-34%24
- 4-1-4-13%18
- 5-4-13%18
- 5-3-22%12
- 4-4-21%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ57 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | AlmeriaA | 1-0 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 16.05.2026 | Racing SantanderA | 4-1 | 26↑ | 1 | 6.6 | ||
| 09.05.2026 | ZaragozaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | Las PalmasAC | 2-1 | 65 | – | 6.6 | ||
| 25.04.2026 | Real Sociedad IIH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | FC AndorraA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2026 | EibarH | 0-0 | 65 | – | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | Cultural LeonesaA | 1-0 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 31.03.2026 | CadizH | 3-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 28.03.2026 | BurgosH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | MirandesA | 2-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | LeganesH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | MalagaA | 3-3 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | HuescaH | 1-0 | 8↑ | 1 | 6.6 | ||
| 22.02.2026 | Sporting GijonA | 2-2 | 20↑ | – | 7.0 | ||
| 14.02.2026 | Granada CFA | 5-1 | 54 | – | 6.2 | ||
| 08.02.2026 | CastellónHC | 0-4 | 75 | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | CordobaA | 3-1 | 79 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 24.01.2026 | AlbaceteH | 0-1 | 57 | – | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | AD Ceuta FCA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 03.01.2026 | Racing SantanderH | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 19.12.2025 | EibarA | 3-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 13.12.2025 | FC AndorraH | 0-1 | 38↑ | 1 | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | HuescaA | 1-4 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 29.11.2025 | MalagaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2025 | Real Sociedad IIA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | CadizA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2025 | Granada CFH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | Deportivo La CorunaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | Sporting GijonH | 2-3 | 60 | 1 | 6.9 | ||
| 12.10.2025 | BurgosA | 0-1 | 75 | – | 7.0 | ||
| 05.10.2025 | MirandesH | 1-1 | 67 | 2 | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | Cultural LeonesaH | 0-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 21.09.2025 | AlbaceteA | 2-0 | 64 | 2 | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | AlmeriaH | 3-1 | 84 | – | 6.2 | ||
| 06.09.2025 | ZaragozaA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 30.08.2025 | CordobaH | 0-0 | 70 | – | 7.2 | ||
| 22.08.2025 | CastellónA | 0-1 | 72 | 1 | 7.0 | ||
| 15.08.2025 | AD Ceuta FCH | 3-0 | 76 | 1 | 6.6 | ||
| 20.12.2024 | GironaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2024 | ValenciaH | 1-0 | 13↑ | 1 | 6.2 | ||
| 07.12.2024 | Las PalmasA | 2-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 30.11.2024 | Atletico MadridH | 0-5 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 22.11.2024 | GetafeA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | Athletic ClubH | 1-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 02.11.2024 | OsasunaA | 1-0 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 26.10.2024 | VillarrealH | 1-2 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 18.10.2024 | AlavesA | 2-3 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 05.10.2024 | Rayo VallecanoH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2024 | MallorcaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2024 | SevillaA | 2-1 | 17↑ | – | 5.5 | ||
| 21.09.2024 | Real SociedadH | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 15.09.2024 | Celta VigoA | 3-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2024 | BarcelonaA | 7-0 | 2↑ | – | – | ||
| 28.08.2024 | LeganesH | 0-0 | 28↑ | 1 | 6.6 | ||
| 25.08.2024 | Real MadridA | 3-0 | 59 | – | 6.5 | ||
| 19.08.2024 | EspanyolH | 1-0 | 21↑ | – | 6.6 |
ŞUT18
GOL3
xG0.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner6%33
- Açık oyun4%22
- Asist sonrası4%22
- Duran top3%17
- Kontra atak1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%50
- Kafa7%39
- Sol ayak2%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 5 %28
- 46-60' 7 %39
- 61-75' 4 %22
- 76-90+' 2 %11
PİYASA DEĞERİ€1.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2025 · 57 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-08-10
CD Mirandés
→
Granada CF
€1.50m
CD Mirandés
→
Granada CF
€1.50m
2020-09-01
Real Murcia
→
CD Mirandés
€130k
Real Murcia
→
CD Mirandés
€130k
2019-08-01
Murcia Imperial
→
Real Murcia
-
Murcia Imperial
→
Real Murcia
-
2018-07-01
Murcia U19
→
Murcia Imperial
-
Murcia U19
→
Murcia Imperial
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2023
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1606 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.2Segunda División 2025
PERFORMANS45.91606 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
80.5
Box-to-box orta saha
77.9
Derinden oyun kurucu
71.4
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%71
Dakika
%76
Değer / getiri
%9
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%69
Dakika
%86
Değer / getiri
%9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.79
7.1
96
Müdahale / 90
2.52
3.2
79
Performans skoru
45.9
75
61
İkili mücadele kazanma
57.84
58
100
Pas hacmi / 90
40.35
50
81
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
René RennerWolfsberger AC · 32
%95
3gol
0asist
56scout
€300K
Bundesliga
Alexsandro AmorimAlverca · 20
%87
2gol
0asist
65scout
Primeira Liga
Max MarieEintracht Braunschweig · 21
%77
3gol
1asist
72scout
€1.50M
2. Bundesliga
Reinhold RanftlAustria Vienna · 33
%76
3gol
0asist
50scout
Bundesliga
Octave JolyRodez · 23
%75
3gol
0asist
66scout
€600K
Ligue 2
Darko NejašmićNEC Nijmegen · 26
%66
4gol
1asist
59scout
Eredivisie
Moisés CaicedoChelsea · 24
%61
2gol
0asist
57scout
UEFA Champions League
Dion LopyAlmeria · 23
%60
3gol
3asist
71scout
€4.00M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Racing