Netherlands · Defender
Maas Willemsen
LİGEredivisie
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Başarılı dripling10.51 / 90
Kazanılan ikili84.09 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Başarılı dripling
0.510.58
Kazanılan ikili
4.094.08
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
DFB Pokal2017/2018 · Germany
🏆
Super Cup2016/2017 · Holland
🏆
Eredivisie2015/2016 · Holland
🏆
Super Cup2015/2016 · Holland
🏆
Eredivisie2014/2015 · Holland
🏆
Super Cup2012/2013 · Holland
🏆
UEFA U17 Championship2011 Serbia · Europe
🏆
KNVB Beker2011/2012 · Holland
🥈
Super Cup2018/2019 · Germany · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2012/2013 · Holland · 2nd Place
🥈
Eredivisie2012/2013 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
24
176
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan8%57
Müdahale3
Faul12 kazanılan
İlk 11222 yedek
2023/24
33
1.082
0
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6
Kilit pas13
Drible7%58 başarı
İkili kazanılan49%54
Müdahale18
Faul317 kazanılan
İlk 111122 yedek
Kart2
2022/23
1
27
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan2%100
2021/22
31
1.611
1
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas12
Drible15%56 başarı
İkili kazanılan76%55
Müdahale30
Faul1411 kazanılan
İlk 112011 yedek
G+A / 900.06
Kart5
TOPLAM GOL1
İLK 112245 yedek girdi
KART5
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-218%31
- 3-4-2-118%31
- 4-3-1-211%19
- 4-3-37%12
- 3-4-32%3
- 3-5-22%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | GO Ahead EaglesH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | GroningenA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | TelstarH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | TwenteA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | FeyenoordH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | HeerenveenH | 2-2 | 63 | – | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | PSV EindhovenA | 2-3 | 56 | – | 6.3 | ||
| 08.03.2026 | FC VolendamH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | Fortuna SittardH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | AjaxA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2026 | Sparta RotterdamA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2026 | UtrechtH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | HeraclesH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | AZ AlkmaarA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | PEC ZwolleH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | NAC BredaA | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | AjaxH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | TelstarA | 2-2 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 07.12.2025 | FC VolendamA | 2-3 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | Sparta RotterdamH | 3-1 | 20↑ | – | 7.2 | ||
| 23.11.2025 | FeyenoordA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | GroningenH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | UtrechtA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | HeraclesA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | Fortuna SittardH | 0-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 12.05.2024 | ExcelsiorA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.05.2024 | WaalwijkH | 0-5 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 28.04.2024 | PEC ZwolleA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2024 | HeerenveenH | 0-2 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 06.04.2024 | Sparta RotterdamA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 03.04.2024 | AZ AlkmaarH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.03.2024 | TwenteA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2024 | GO Ahead EaglesH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2024 | FeyenoordA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2024 | Almere City FCH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2024 | UtrechtA | 1-0 | 82 | – | 6.9 | ||
| 16.02.2024 | PSV EindhovenA | 2-0 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 10.02.2024 | VitesseH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2024 | NEC NijmegenA | 3-1 | 1↑ | – | – | ||
| 27.01.2024 | AjaxH | 2-4 | 90 | – | 6.0 | ||
| 20.01.2024 | FC VolendamH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.01.2024 | WaalwijkA | 1-2 | 74 | 1 | 7.2 | ||
| 10.12.2023 | VitesseA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.12.2023 | Sparta RotterdamH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2023 | Almere City FCA | 0-5 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 10.11.2023 | Fortuna SittardA | 4-1 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 04.11.2023 | PSV EindhovenH | 0-6 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 28.10.2023 | HeerenveenA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2023 | TwenteH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.10.2023 | GO Ahead EaglesA | 4-0 | 70 | 1 | 7.0 | ||
| 01.10.2023 | PEC ZwolleH | 2-1 | 62 | – | 6.7 | ||
| 28.09.2023 | AZ AlkmaarA | 1-1 | 76 | 1 | 6.9 | ||
| 23.09.2023 | FC VolendamA | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.09.2023 | UtrechtH | 1-3 | 89 | – | 6.6 | ||
| 02.09.2023 | ExcelsiorH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.08.2023 | NEC NijmegenH | 2-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 12.08.2023 | AjaxA | 4-1 | 69 | – | 6.7 | ||
| 25.02.2023 | ExcelsiorH | 3-0 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 14.05.2022 | FC AugsburgA | 2-1 | 62 | – | 7.0 | ||
| 29.04.2022 | Union BerlinA | 1-1 | 73 | – | 6.5 |
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 102 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
2 maç
10.2025
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
05.2023
SakatlıkŞüpheli
3 maç
05.2023
SakatlıkKadroda yok
2 maç
05.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 176 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU39.8Eredivisie 2025
PERFORMANS51.4176 dk
KARARVeri yetersiz44/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
48.0
Ayağı iyi stoper
47.8
Defansif bek
47.6
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru
%25
Performans
%39
Dakika
%37
Değer / getiri
%18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%26
Performans
%42
Dakika
%41
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.6
7.2
92
İkili mücadele kazanma
57.14
68
84
Pas hacmi / 90
35.28
45
78
Müdahale / 90
1.53
2.4
64
Blok / 90
0.51
1.8
28
Pas arası / 90
0.51
1.8
28
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jorne SpileersClub Brugge KV · 20
%95
0gol
1asist
70scout
Jupiler Pro League
Aboubacar LôAmiens · 25
%86
1gol
0asist
68scout
Ligue 2
Bright Arrey-MbiSC Braga · 22
%84
0gol
0asist
77scout
€400K
Primeira Liga
Pau TorresAston Villa · 28
%80
0gol
0asist
57scout
€22.00M
Premier League
Odin Luras BjørtuftBodo/Glimt · 27
%80
1gol
0asist
66scout
UEFA Champions League
César TárregaValencia · 23
%75
0gol
0asist
68scout
€12.00M
La Liga
Yucel GurolAdana Demirspor · 20
%63
0gol
0asist
56scout
1. Lig
Anfernee Jamal DijksteelKocaelispor · 29
%60
0gol
0asist
59scout
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum








