Portugal · Midfielder
Candeias
BU SEZON2G · 1A
Gol20.14 / 90
Asist10.07 / 90
Şut161.11 / 90
Kilit pas251.73 / 90
Başarılı dripling40.28 / 90
Kazanılan ikili493.39 / 90
Rating6.92
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2024 · 119 orta sahalar
- Kilit pas 1.73 %84
- Asist 0.07 %32
- Drible 0.28 %4
- Pas isabeti %69 %2
- Top kapma 2.08 %31
- İkili mücadele %43 %25
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1300 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
11.
1. Lig2023 · Kocaelispor · 35 maç
9gol11.
11.
Süper Lig2020 · Genclerbirligi · 35 maç
7asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Cup2014/2015 · Portugal
🥈
Premiership2018/2019 · Scotland · 2nd Place
🥈
Super Cup2008/2009 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 15 G+A
GolAsist
2024/25
16
1.300
2
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%50 isabet
Kilit pas25
Drible4%20 başarı
İkili kazanılan49%43
Müdahale20
Faul129 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı1
İlk 11151 yedek
G+A / 900.21
Kart4
2023/24
33
2.964
8
7
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%50 isabet
Kilit pas67
Drible20%35 başarı
İkili kazanılan128%37
Müdahale61
Faul5723 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı6
İlk 1133
G+A / 900.46
Kart2
Kaptan1maçta
2022/23
30
1.573
1
3
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas22
Drible10%45 başarı
İkili kazanılan82%47
Müdahale46
Faul2811 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı11 kaçan
İlk 111713 yedek
G+A / 900.23
Kart5
Kaptan4maçta
2021/22
36
1.555
4
4
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%52 isabet
Kilit pas36
Drible14%48 başarı
İkili kazanılan65%45
Müdahale33
Faul2110 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111818 yedek
G+A / 900.46
Kart1
Kaptan4maçta
2020/21
35
3.028
4
7
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%45 isabet
Kilit pas70
Drible34%52 başarı
İkili kazanılan153%40
Müdahale60
Faul4529 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1135
G+A / 900.33
Kart7
TOPLAM GOL21 penaltı
İLK 11151 yedek girdi
KART4
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-112%75
- 4-1-4-13%19
- 5-4-11%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.05.2025 | AmedA | 4-0 | 82 | – | 6.0 | ||
| 27.04.2025 | GenclerbirligiH | 0-5 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 20.04.2025 | Yeni MalatyasporA | 0-4 | 10↑ | 1 | 7.5 | ||
| 14.04.2025 | Erzurum BBH | 0-3 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 10.04.2025 | KocaelisporH | 1-4 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 05.04.2025 | SakaryasporA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.03.2025 | İstanbulsporH | 0-2 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 14.03.2025 | BandırmasporA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | Fatih KaragümrükH | 1-2 | 83 | 1 | 6.6 | ||
| 05.03.2025 | ŞanlıurfasporA | 1-2 | 84 | – | 6.5 | ||
| 02.03.2025 | AnkaragucuH | 2-0 | 80 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 22.02.2025 | Yeni ÇorumsporA | 1-1 | 69 | – | 6.9 | ||
| 17.02.2025 | ÜmraniyesporH | 1-1 | 90 | 4 | 8.3 | ||
| 12.02.2025 | KeçiörengücüA | 3-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 08.02.2025 | Manisa BBSKH | 2-1 | 89 | 1 | – | 7.3 | |
| 01.02.2025 | PendiksporA | 1-0 | 83 | – | 6.3 | ||
| 16.05.2024 | Yeni ÇorumsporA | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 11.05.2024 | SakaryasporH | 0-2 | 99 | – | 6.6 | ||
| 05.05.2024 | BB BodrumsporA | 3-0 | 68 | – | 6.5 | ||
| 28.04.2024 | BandırmasporH | 3-1 | 90 | 2 | – | 8.2 | |
| 22.04.2024 | ÜmraniyesporA | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 14.04.2024 | GiresunsporH | 2-0 | 84 | 1 | 2 | 8.7 | |
| 07.04.2024 | Yeni ÇorumsporA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.04.2024 | GoztepeH | 3-2 | 90 | 3 | 4 | 9.2 | |
| 15.03.2024 | GenclerbirligiA | 2-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 10.03.2024 | TuzlasporH | 1-2 | 84 | 1 | 6.6 | ||
| 02.03.2024 | Erzurum BBA | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.02.2024 | KeçiörengücüA | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 17.02.2024 | ŞanlıurfasporH | 0-1 | 97 | 1 | 6.6 | ||
| 11.02.2024 | BolusporA | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 03.02.2024 | AdanasporH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.01.2024 | AltayA | 0-2 | 86 | – | 7.5 | ||
| 20.01.2024 | EyüpsporH | 2-1 | 89 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 14.01.2024 | Manisa BBSKA | 2-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 23.12.2023 | SakaryasporA | 3-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 19.12.2023 | BB BodrumsporH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 09.12.2023 | BandırmasporA | 0-3 | 96 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 01.12.2023 | ÜmraniyesporH | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.11.2023 | GiresunsporA | 1-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.11.2023 | Yeni ÇorumsporH | 2-1 | 98 | – | 6.3 | ||
| 04.11.2023 | GoztepeAC | 0-1 | 90 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 21.10.2023 | TuzlasporA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.10.2023 | Erzurum BBH | 1-1 | 83 | 1 | 6.5 | ||
| 01.10.2023 | KeçiörengücüH | 3-0 | 89 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 24.09.2023 | ŞanlıurfasporA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.09.2023 | BolusporH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 01.09.2023 | AdanasporA | 0-2 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 27.08.2023 | AltayH | 3-2 | 101 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 21.08.2023 | EyüpsporA | 2-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 03.06.2023 | TrabzonsporAC | 5-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 30.05.2023 | KasimpasaH | 1-3 | 82 | 1 | – | 7.3 | |
| 20.05.2023 | KayserisporA | 0-4 | 69 | – | 6.3 | ||
| 16.05.2023 | KonyasporH | 0-3 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 06.05.2023 | Adana DemirsporA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2023 | ÜmraniyesporH | 1-0 | 67 | – | 7.3 | ||
| 19.03.2023 | FenerbahceH | 1-3 | 81 | – | 6.2 | ||
| 12.03.2023 | AnkaragucuA | 2-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 03.03.2023 | Istanbul BasaksehirH | 1-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 05.02.2023 | İstanbulsporA | 2-1 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 31.01.2023 | SivassporH | 0-3 | 21↑ | – | 6.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 150 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2023
Hand InjuryKadroda yok
1 maç
04.2023
Hand InjuryŞüpheli
1 maç
01.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
05.2021
Omuz sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Cup2021 · Alanyaspor
2sarı · 6 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


