Corentin Fatou
France · Attacker

Corentin Fatou

YAŞ26
KULÜPBoulogne
BU SEZON6G · 2A
Gol60.43 / 90
Asist20.14 / 90
Şut231.64 / 90
Kilit pas151.07 / 90
Başarılı dripling20.14 / 90
Kazanılan ikili543.84 / 90
Rating6.63
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 49 forvetler
Gol — %75 (0.43) Şut — %58 (1.6) Asist — %54 (0.14) Kilit pas — %62 (1.07) Drible — %0 (0.14) İkili mücadele — %38 (%40) 48 ORT. % 75 58 54 62 0 38
  • Gol 0.43 %75
  • Şut 1.6 %58
  • Asist 0.14 %54
  • Kilit pas 1.07 %62
  • Drible 0.14 %0
  • İkili mücadele %40 %38
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1266 dakika oynadı.
2025/26 29 1.266 6 2 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Boulogne 29 1.266 6 2 6.63
Şut23%57 isabet
Kilit pas15
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan54%40
Müdahale10
Faul1914 kazanılan
Ofsayt15
Penaltı2
İlk 111316 yedek
G+A / 900.57
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 1121 yedek girdi
FORMA12
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %100
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
MAÇ GEÇMİŞİ29 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
02.05.2026 AnnecyH 1-2 26 1 6.5
27.04.2026 DunkerqueH 2-6 17 6.3
18.04.2026 Estac TroyesA 1-0 14 6.5
11.04.2026 Le MansH 0-0 12 6.5
04.04.2026 ReimsA 0-0 16 6.7
20.03.2026 NancyH 0-0 68 6.5
13.03.2026 BastiaA 0-1 68 1 6.3
06.03.2026 AmiensH 4-2 69 1 3 7.7
27.02.2026 GrenobleA 0-0 28 6.3
31.01.2026 Saint EtienneA 0-1 16 2 6.2
24.01.2026 RED Star FC 93A 2-2 45 2 6.7
16.01.2026 MontpellierH 1-0 69 1 1 7.3
03.01.2026 GuingampA 3-0 66 6.6
15.12.2025 Estac TroyesH 1-2 78 1 6.7
05.12.2025 Clermont FootA 1-1 83 2 6.3
21.11.2025 GrenobleH 3-1 89 1 3 7.9
07.11.2025 DunkerqueA 1-1 73 1 6.3
31.10.2025 AnnecyA 1-1 82 1 2 7.3
28.10.2025 ReimsH 2-6 23 6.3
17.10.2025 GuingampH 2-2 45 1 1 1 7.6
03.10.2025 AmiensA 0-1 24 1 6.3
29.09.2025 RED Star FC 93H 1-2 25 6.2
23.09.2025 MontpellierA 1-3 12 1 1 7.2
19.09.2025 PAUH 0-3 16 1 6.3
16.09.2025 BastiaH 1-0 10 6.5
12.09.2025 LavalH 1-2 70 6.2
29.08.2025 RodezA 1-0 24 6.3
23.08.2025 Saint EtienneH 0-1 32 6.5
15.08.2025 NancyA 1-0 66 1 6.3
ŞUT27
GOL6
xG0.0
xG FARKI+6.0over performing
DÖNÜŞÜM%22.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
79' · xG 0.0 74' · xG 0.0 42' · xG 0.0 · GOL 39' · xG 0.0 26' · xG 0.0 59' · xG 0.0 · GOL 11' · xG 0.0 8' · xG 0.0 81' · xG 0.0 75' · xG 0.0 58' · xG 0.0 11' · xG 0.0 10' · xG 0.0 22' · xG 0.0 30' · xG 0.0 69' · xG 0.0 · GOL 45' · xG 0.0 45' · xG 0.0 14' · xG 0.0 69' · xG 0.0 · GOL 67' · xG 0.0 · GOL 52' · xG 0.0 80' · xG 0.0 · GOL 87' · xG 0.0 90' · xG 0.0 45' · xG 0.0 10' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 17 (%63) Açık oyun — 4 (%15) Duran top — 2 (%7) Penaltı — 2 (%7) Taç sonrası — 1 (%4) Kontra atak — 1 (%4) 27 şut
  • Asist sonrası17%63
  • Açık oyun4%15
  • Duran top2%7
  • Penaltı2%7
  • Taç sonrası1%4
  • Kontra atak1%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 21 (%78) Kafa — 4 (%15) Sol ayak — 2 (%7) 27 şut
  • Sağ ayak21%78
  • Kafa4%15
  • Sol ayak2%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR27 şut
1-15' — 6 16-30' — 3 31-45' — 5 46-60' — 3 61-75' — 5 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 1-15'
  • 1-15' 6 %22
  • 16-30' 3 %11
  • 31-45' 5 %19
  • 46-60' 3 %11
  • 61-75' 5 %19
  • 76-90+' 5 %19
PİYASA DEĞERİ€350K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 29 maç
Boulogne 29maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-20 Boulogne Laval
2026-06-29 Boulogne Fatou Corentin
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1266 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.5Ligue 2 2025
PERFORMANS62.91266 dk
KARARİzlemeye değer68/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 80.8
Pivot forvet 77.9
Bitirici 75.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 123 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %72
Dakika %72
Değer / getiri %84
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %80
Dakika %84
Değer / getiri %92
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 62.9 76 83
Ortalama rating 6.63 7.15 93
Gol / 90 0.43 0.42 100
İkili mücadele kazanma 40 50 80
Asist / 90 0.14 0.2 70
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam