BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut61.39 / 90
Kilit pas51.16 / 90
Başarılı dripling30.70 / 90
Kazanılan ikili81.86 / 90
Rating6.46
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.390.82
Kilit pas
1.160.62
Başarılı dripling
0.700.82
Kazanılan ikili
1.863.09
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Scottish CupNone · Scotland
🏆
ChampionshipNone · Scotland
🏆
PremiershipNone · Scotland
🏆
ChampionshipNone · England
🏆
Championship2024/2025 · Scotland
🏆
Scottish Cup2021/2022 · Scotland
🏆
Premiership2020/2021 · Scotland
🏆
Championship2015/2016 · England
🥈
UEFA Europa LeagueNone · Europe · 2nd Place
🥈
Scottish CupNone · Scotland · 2nd Place
🥈
ChampionshipNone · England · 2nd Place
🥈
PremiershipNone · Scotland · 2nd Place
🥈
League CupNone · Scotland · 2nd Place
🥈
League Cup2022/2023 · Scotland · 2nd Place
🥈
Premiership2022/2023 · Scotland · 2nd Place
🥈
Premiership2021/2022 · Scotland · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2021/2022 · Europe · 2nd Place
🥈
Premiership2019/2020 · Scotland · 2nd Place
🥈
League Cup2019 · Scotland · 2nd Place
🥈
Premiership2018/2019 · Scotland · 2nd Place
🥈
Championship2013/2014 · England · 2nd Place
🥈
Scottish Cup2008/2009 · Scotland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
GolAsist
2024/25
17
388
0
0
6.46
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas5
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan8%26
Müdahale2
Faul83 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11413 yedek
Kart21
2023/24
15
437
2
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas3
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan15%43
Müdahale2
Faul63 kazanılan
İlk 11213 yedek
G+A / 900.41
Kart1
2022/23
8
285
1
0
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan5%24
Müdahale4
Faul3
Ofsayt1
İlk 1135 yedek
G+A / 900.32
2021/22
14
440
0
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas5
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan23%50
Müdahale11
Faul11 kazanılan
İlk 11410 yedek
2020/21
10
632
2
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas6
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan30%43
Müdahale17
Faul143 kazanılan
İlk 1173 yedek
G+A / 900.28
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 11413 yedek girdi
KART3
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA37
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-110%59
- 4-3-37%41
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2024 | Houston DynamoA | 1-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 19.06.2024 | Orlando City SCH | 2-2 | 38 | 1 | 5.6 | ||
| 15.06.2024 | DC UnitedH | 1-0 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 02.06.2024 | Atlanta United FCA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.05.2024 | New York Red BullsA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2024 | Philadelphia UnionH | 0-0 | 19↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.05.2024 | Los Angeles GalaxyH | 0-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 16.05.2024 | Chicago FireA | 0-1 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 11.05.2024 | Nashville SCH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 04.05.2024 | Portland TimbersH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2024 | Toronto FCH | 3-2 | 67 | 1 | 7.0 | ||
| 06.04.2024 | New England RevolutionA | 1-0 | 29↑ | 1 | 6.5 | ||
| 23.03.2024 | Columbus CrewH | 2-0 | 49 | – | 6.3 | ||
| 17.03.2024 | Nashville SCA | 2-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 09.03.2024 | Toronto FCA | 1-0 | 18↑ | 1 | 6.3 | ||
| 03.03.2024 | Vancouver WhitecapsA | 1-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 25.02.2024 | New York City FCH | 1-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 25.10.2023 | New York Red BullsA | 5-2 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 22.10.2023 | Inter MiamiH | 1-0 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 19.10.2023 | Inter MiamiA | 2-2 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 08.10.2023 | Chicago FireA | 0-2 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 04.10.2023 | Toronto FCH | 3-0 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 30.09.2023 | New England RevolutionA | 2-1 | 25↑ | 1 | 6.6 | ||
| 23.09.2023 | FC CincinnatiA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2023 | Philadelphia UnionH | 2-2 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 16.09.2023 | DC UnitedH | 0-0 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 03.09.2023 | Nashville SCA | 1-1 | 38↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 30.08.2023 | Orlando City SCH | 1-1 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 26.08.2023 | Los Angeles FCH | 2-1 | 17↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 15.07.2023 | CF MontrealA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 08.07.2023 | FC CincinnatiH | 2-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 05.07.2023 | New York City FCA | 1-1 | 36↑ | – | 6.2 | ||
| 01.11.2022 | AjaxH | 1-3 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 26.10.2022 | NapoliA | 3-0 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 12.10.2022 | LiverpoolH | 1-7 | 90 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 04.10.2022 | LiverpoolA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2022 | NapoliH | 0-3 | 72 | 2 | 6.3 | ||
| 07.09.2022 | AjaxA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2022 | PSV EindhovenA | 0-1 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 16.08.2022 | PSV EindhovenH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2022 | Eintracht FrankfurtA | 1-1 | 30↑ | 1 | 6.6 | ||
| 05.05.2022 | RB LeipzigH | 3-1 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 28.04.2022 | RB LeipzigA | 1-0 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 14.04.2022 | SC BragaH | 3-1 | 15↑ | 2 | 5.9 | ||
| 07.04.2022 | SC BragaA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.03.2022 | FK Crvena ZvezdaA | 2-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 24.02.2022 | Borussia DortmundH | 2-2 | 69 | 1 | 6.5 | ||
| 17.02.2022 | Borussia DortmundA | 2-4 | 66 | – | 6.7 | ||
| 09.12.2021 | LyonA | 1-1 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 25.11.2021 | Sparta PrahaH | 2-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 04.11.2021 | BrondbyA | 1-1 | 56 | – | 7.3 | ||
| 21.10.2021 | BrondbyH | 2-0 | 12↑ | 1 | 7.0 | ||
| 30.09.2021 | Sparta PrahaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2021 | LyonH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2021 | Slavia PrahaH | 0-2 | 55 | – | 6.3 | ||
| 11.03.2021 | Slavia PrahaA | 1-1 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 25.02.2021 | AntwerpH | 5-2 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 18.02.2021 | AntwerpA | 3-4 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 10.12.2020 | Lech PoznanA | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.12.2020 | Standard LiegeH | 3-2 | 86 | 1 | 4 | 7.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 64 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
