LİGEredivisie
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.62 / 90
Kilit pas61.25 / 90
Başarılı dripling20.42 / 90
Kazanılan ikili132.70 / 90
Rating6.69
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 68 defanslar
- Müdahale 1.66 %52
- Pas arası 2.29 %94
- Blok 0.21 %21
- İkili mücadele %36 %4
- Pas isabeti %86 %54
- Faul (az iyi) 0.83 %54
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 433 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Copa Catalunya2022/2023 · Spain
🥈
La Liga2021/2022 · Spain · 2nd Place
🥈
División de Honor Juvenil2020/2021 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
5
433
0
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas6
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan13%36
Müdahale8
Faul42 kazanılan
İlk 115
2025/26
38
3.344
3
2
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas21
Drible20%69 başarı
İkili kazanılan157%57
Müdahale54
Faul5343 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11371 yedek
G+A / 900.13
Kart9
2024/25
33
2.406
0
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5
Kilit pas16
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan105%56
Müdahale61
Faul338 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11276 yedek
G+A / 900.04
Kart5
2023/24
37
3.181
0
1
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas5
Drible17%55 başarı
İkili kazanılan151%60
Müdahale70
Faul2334 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11361 yedek
G+A / 900.03
Kart61
TOPLAM GOL1
İLK 117210 yedek girdi
KART13
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %100
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-5-128%35
- 4-2-3-125%31
- 4-3-313%16
- 4-4-29%11
- 4-1-4-14%5
- 5-3-21%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | NEC NijmegenA | 1-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 30.08.2026 | ADO Den HaagH | 2-2 | 84 | 1 | 7.0 | ||
| 23.08.2026 | CambuurA | 2-5 | 81 | 1 | 6.3 | ||
| 16.08.2026 | GO Ahead EaglesH | 2-2 | 86 | – | 6.3 | ||
| 09.08.2026 | Sparta RotterdamA | 0-1 | 92 | – | 7.6 | ||
| 10.06.2026 | MalagaA | 1-1 | 92 | – | 6.9 | ||
| 07.06.2026 | MalagaH | 0-1 | 86 | – | 6.3 | ||
| 31.05.2026 | Deportivo La CorunaA | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 24.05.2026 | ZaragozaH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.05.2026 | AlmeriaA | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 10.05.2026 | FC AndorraA | 5-1 | 90 | – | 4.3 | ||
| 03.05.2026 | ValladolidH | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 27.04.2026 | CadizA | 1-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 17.04.2026 | LeganesH | 2-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 11.04.2026 | MalagaA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.04.2026 | HuescaH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.04.2026 | Granada CFH | 2-0 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 29.03.2026 | EibarA | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.03.2026 | Sporting GijonH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 16.03.2026 | AlbaceteA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 08.03.2026 | AD Ceuta FCH | 4-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 01.03.2026 | Cultural LeonesaA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 21.02.2026 | CastellónH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | MirandesA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.02.2026 | BurgosH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.01.2026 | CordobaH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.01.2026 | Racing SantanderA | 4-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 10.01.2026 | Deportivo La CorunaH | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 04.01.2026 | ZaragozaA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | Cultural LeonesaH | 4-0 | 90 | 1 | – | 8.9 | |
| 14.12.2025 | AD Ceuta FCA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.12.2025 | MirandesH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 30.11.2025 | CastellónA | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 21.11.2025 | AlbaceteH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.11.2025 | ValladolidA | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | Racing SantanderH | 3-1 | 90 | 2 | 3 | 8.2 | |
| 02.11.2025 | Sporting GijonA | 0-0 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | LeganesA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.09.2025 | Real Sociedad IIH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.09.2025 | BurgosA | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 31.08.2025 | MalagaH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 25.08.2025 | CordobaA | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | FC AndorraH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.05.2025 | EspanyolA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.05.2025 | SevillaA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.05.2025 | Rayo VallecanoH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.05.2025 | ValenciaH | 2-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.04.2025 | Athletic ClubA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.04.2025 | Atletico MadridH | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 12.04.2025 | GetafeA | 1-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.04.2025 | Real SociedadH | 1-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 31.03.2025 | Celta VigoA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.03.2025 | AlavesH | 2-2 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 28.02.2025 | ValladolidA | 1-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2025 | BarcelonaH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.02.2025 | MallorcaA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.02.2025 | VillarrealH | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 03.02.2025 | GironaA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 24.01.2025 | OsasunaH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.01.2025 | Real MadridA | 4-1 | 90 | – | 6.3 |
ŞUT19
GOL3
xG0.2
xG FARKI+2.8over performing
DÖNÜŞÜM%15.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%53
- Korner4%21
- Duran top3%16
- Açık oyun2%11
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak12%63
- Kafa7%37
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %16
- 31-45' 8 %42
- 46-60' 3 %16
- 61-75' 2 %11
- 76-90+' 3 %16
PİYASA DEĞERİ€10.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 115 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-08-30
Barça Atlètic
→
FC Andorra
free transfer
Barça Atlètic
→
FC Andorra
free transfer
2020-07-01
Barça U19
→
Barcelona B
-
Barça U19
→
Barcelona B
-
2019-07-01
Barça U18
→
Barça U19
-
Barça U18
→
Barça U19
-
2018-07-01
Jabac U19
→
Barça U18
?
Jabac U19
→
Barça U18
?
2017-07-01
CF Damm Youth
→
Jabac U19
?
CF Damm Youth
→
Jabac U19
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
03.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
10.2024
SakatlıkKadroda yok
2 maç
09.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3344 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.7Segunda División 2025
PERFORMANS65.83344 dk
KARARVeri yetersiz60/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
87.9
Defansif bek
83.4
Klasik stoper
82.6
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 198 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%78
Dakika
%95
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%78
Dakika
%99
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
70.97
62
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
65.8
76
87
İkili mücadele kazanma
56.68
64
89
Pas arası / 90
1.45
1.8
81
Ortalama rating
7.09
7.2
98
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Eric BocatStoke City · 26
%95
0gol
1asist
68scout
Championship
Ümit AkdağAlanyaspor · 22
%92
1gol
2asist
72scout
€4.00M
Süper Lig
Melvin BardNice · 25
%85
2gol
1asist
70scout
€10.00M
Ligue 1
Roy RevivoMaccabi Tel Aviv · 22
%74
1gol
0asist
58scout
UEFA Europa League
Callum DoyleWrexham · 22
%71
2gol
2asist
72scout
Championship
Michael SvobodaVenezia · 27
%68
3gol
2asist
75scout
€2.50M
Serie B
Tjark Lasse SchellerSC Paderborn 07 · 23
%66
2gol
0asist
74scout
€1.50M
2. Bundesliga
Julio AlonsoHuesca · 27
%60
0gol
0asist
69scout
€600K
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


