Italy · Midfielder
Franco Daryl Tongya Heubang
LİGSüper Lig
BU SEZON1G · 0A
Gol10.33 / 90
Şut20.67 / 90
Kilit pas41.33 / 90
Başarılı dripling31.00 / 90
Kazanılan ikili124.00 / 90
Rating7.37
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2026 · 59 orta sahalar
- Kilit pas 1.33 %59
- Asist 0.00 %0
- Drible 1.00 %78
- Pas isabeti %83 %45
- Top kapma 1.00 %10
- İkili mücadele %67 %95
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 270 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
9.
Süper Lig2026 · Gençlerbirliği S.K. · 1 maç
1gol9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27
3
270
1
0
7.37
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas4
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan12%67
Müdahale2
Faul25 kazanılan
İlk 113
G+A / 900.33
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 11304 yedek girdi
KART5
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %60
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-118%55
- 4-1-4-110%30
- 4-3-33%9
- 5-4-12%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ31 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Erzurumspor FKH | 1-1 | 96 | – | 6.9 | ||
| 23.08.2026 | GöztepeA | 0-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 15.08.2026 | FenerbahçeH | 2-1 | 88 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 17.05.2026 | TrabzonsporA | 0-3 | 89 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 09.05.2026 | KasimpasaH | 3-2 | 88 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 03.05.2026 | Fatih KaragümrükA | 1-0 | 82 | 2 | 6.3 | ||
| 26.04.2026 | KocaelisporH | 1-0 | 68 | 1 | 6.6 | ||
| 18.04.2026 | GalatasarayH | 1-2 | 85 | 1 | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | Istanbul BasaksehirA | 3-0 | 62 | – | 5.9 | ||
| 04.04.2026 | GoztepeH | 0-2 | 82 | – | 6.5 | ||
| 19.03.2026 | KonyasporA | 1-0 | 86 | 1 | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | BesiktasH | 0-2 | 83 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | KayserisporH | 0-0 | 58 | 2 | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | EyüpsporA | 1-0 | 82 | 1 | 6.7 | ||
| 14.02.2026 | RizesporH | 2-2 | 82 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 09.02.2026 | FenerbahceA | 3-1 | 80 | 1 | 6.3 | ||
| 01.02.2026 | Gazişehir GaziantepH | 2-1 | 25↑ | 1 | – | 6.3 | |
| 25.01.2026 | AntalyasporA | 2-1 | 76 | – | 6.3 | ||
| 18.01.2026 | SamsunsporH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 22.12.2025 | TrabzonsporH | 4-3 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 12.12.2025 | KasimpasaA | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | Fatih KaragümrükH | 3-0 | 86 | 2 | 7.5 | ||
| 28.11.2025 | KocaelisporA | 1-0 | 88 | 1 | 6.2 | ||
| 22.11.2025 | GalatasarayA | 3-2 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 07.11.2025 | Istanbul BasaksehirH | 2-1 | 89 | 2 | 7.5 | ||
| 01.11.2025 | GoztepeA | 1-0 | 81 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | KonyasporH | 1-2 | 81 | 1 | 6.6 | ||
| 18.10.2025 | BesiktasA | 1-2 | 88 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 28.09.2025 | KayserisporA | 1-1 | 70 | – | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | EyüpsporH | 1-0 | 80 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 15.09.2025 | RizesporA | 1-0 | 83 | 1 | 6.2 |
ŞUT40
GOL6
xG5.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%15.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası22%55
- Kontra atak7%18
- Duran top4%10
- Açık oyun4%10
- Penaltı1%2
- Korner1%2
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak31%78
- Sol ayak9%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR40 şut
- 1-15' 3 %8
- 16-30' 7 %18
- 31-45' 10 %25
- 46-60' 9 %22
- 61-75' 6 %15
- 76-90+' 5 %12
AKSİYON HARİTASI1149 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %53
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1149
- Pas622%58
- Top teması104%10
- Faul85%8
- Top kazanma77%7
- Müdahale44%4
- Çalım38%4
- Top kaptırma28%3
- Bloke edilen pas24%2
- Hava topu24%2
- Kurtarılan şut22%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 31 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-13
Odense BK
→
Salernitana
€700k
Odense BK
→
Salernitana
€700k
2024-06-30
AEK Larnaca
→
Odense BK
End of loan
AEK Larnaca
→
Odense BK
End of loan
2023-09-02
Odense BK
→
AEK Larnaca
loan transfer
Odense BK
→
AEK Larnaca
loan transfer
2022-08-30
Marseille B
→
Odense BK
free transfer
Marseille B
→
Odense BK
free transfer
2021-01-28
Juventus U23
→
Marseille B
€8.00m
Juventus U23
→
Marseille B
€8.00m
2020-09-27
Juventus U19
→
Juventus U23
-
Juventus U19
→
Juventus U23
-
2019-07-01
Juventus U17
→
Juventus U19
-
Juventus U17
→
Juventus U19
-
2017-07-01
Juventus Youth
→
Juventus U17
-
Juventus Youth
→
Juventus U17
-
2009-08-01
Unknown
→
Juventus Youth
?
Unknown
→
Juventus Youth
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
10.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2234 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.9Süper Lig 2025
PERFORMANS42.42234 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
74.6
İleri sekiz
72.9
Top kapan ön libero
71.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%61
Dakika
%93
Değer / getiri
%35
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%62
Dakika
%92
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Müdahale / 90
1.85
2.5
74
İkili mücadele kazanma
48.56
55
88
Gol / 90
0.2
0.18
100
Performans skoru
42.4
76
56
Kilit pas / 90
1.13
1.3
87
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Carlo HolseSamsunspor · 26
%95
8gol
2asist
60scout
€6.00M
Süper Lig
Jürgen EkkelenkampUdinese · 25
%83
5gol
3asist
62scout
€7.00M
Serie A
Luke CundleMillwall · 23
%71
2gol
0asist
56scout
Championship
Patrik HrošovskýGenk · 33
%69
1gol
1asist
50scout
Jupiler Pro League
Tim WeahMarseille · 25
%64
2gol
2asist
61scout
Ligue 1
Mathias Pereira LageFC St. Pauli · 29
%62
2gol
2asist
55scout
€2.50M
Bundesliga
Thomas Van den KeybusKVC Westerlo · 24
%61
1gol
0asist
57scout
Jupiler Pro League
Robin LodMinnesota United FC · 32
%60
6gol
4asist
54scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum