LİGEliteserien
BU SEZON3G · 0A
Gol30.12 / 90
Asist00.00 / 90
Şut110.43 / 90
Kilit pas130.51 / 90
Başarılı dripling40.16 / 90
Kazanılan ikili752.92 / 90
Rating6.35
OYUNCU PROFİLİSuperliga 2025 · 62 defanslar
- Müdahale 1.05 %10
- Pas arası 0.62 %8
- Blok 0.35 %30
- İkili mücadele %46 %2
- Pas isabeti %82 %28
- Faul (az iyi) 1.32 %18
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2314 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
30
2.314
3
0
6.35
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%82 isabet
Kilit pas13
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan75%46
Müdahale27
Faul3432 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11282 yedek
G+A / 900.12
Kart71
2024/25
16
1.440
0
1
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas18
Drible13%52 başarı
İkili kazanılan58%48
Müdahale19
Faul1914 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1116
G+A / 900.06
Kart3
2023/24
30
2.297
0
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%18 isabet
Kilit pas14
Drible13%52 başarı
İkili kazanılan70%40
Müdahale27
Faul3115 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11255 yedek
G+A / 900.04
Kart4
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL3
İLK 11452 yedek girdi
KART10
FORMA12
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 2 %67
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-124%52
- 4-3-319%41
- 4-4-22%4
- 5-3-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | SilkeborgH | 4-1 | 56 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 10.05.2026 | VejleA | 2-0 | 45↑ | 1 | 6.2 | ||
| 03.05.2026 | FC CopenhagenH | 3-3 | 45 | – | 6.0 | ||
| 26.04.2026 | OdenseH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.04.2026 | Randers FCA | 2-2 | 62 | 1 | 6.2 | ||
| 13.04.2026 | VejleH | 2-2 | 83 | – | 6.2 | ||
| 22.03.2026 | FC CopenhagenA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.03.2026 | Randers FCH | 0-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | SilkeborgH | 2-1 | 74 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 22.02.2026 | Randers FCA | 1-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 15.02.2026 | AarhusH | 1-1 | 75 | – | 5.6 | ||
| 09.02.2026 | VejleA | 2-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 05.12.2025 | OdenseH | 1-3 | 69 | – | 6.0 | ||
| 01.12.2025 | BrondbyA | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | FC NordsjaellandA | 5-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | ViborgH | 0-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 01.11.2025 | FC CopenhagenA | 3-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 26.10.2025 | FC MidtjyllandH | 0-4 | 90 | – | 5.9 | ||
| 20.10.2025 | SonderjyskeA | 3-0 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | BrondbyH | 0-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 28.09.2025 | ViborgA | 2-1 | 74 | – | 6.5 | ||
| 19.09.2025 | OdenseA | 3-2 | 85 | 2 | 5.9 | ||
| 15.09.2025 | VejleH | 1-1 | 58 | – | 7.3 | ||
| 31.08.2025 | AarhusA | 4-1 | 67 | – | 5.6 | ||
| 24.08.2025 | Randers FCH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 15.08.2025 | SonderjyskeH | 3-2 | 70 | 1 | 7.0 | ||
| 10.08.2025 | FC MidtjyllandA | 3-3 | 90 | – | 5.6 | ||
| 01.08.2025 | FC CopenhagenH | 0-2 | 76 | – | 6.3 | ||
| 27.07.2025 | SilkeborgA | 0-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 20.07.2025 | FC NordsjaellandH | 2-3 | 86 | – | 5.2 | ||
| 20.07.2024 | Sarpsborg 08 FFA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.07.2024 | HaugesundH | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 07.07.2024 | Bodo/GlimtA | 5-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 28.06.2024 | StromsgodsetH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.06.2024 | Ham-KamA | 1-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 29.05.2024 | Kristiansund BKH | 2-1 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 26.05.2024 | MoldeH | 1-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.05.2024 | Kristiansund BKA | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 16.05.2024 | SandefjordH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.05.2024 | LillestromA | 0-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 04.05.2024 | RosenborgH | 3-0 | 90 | 1 | – | 8.2 | |
| 28.04.2024 | KFUM OsloA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.04.2024 | ODD BallklubbH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 14.04.2024 | VikingA | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 07.04.2024 | FredrikstadH | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.04.2024 | TromsoA | 2-4 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.11.2023 | Bodo/GlimtH | 4-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.11.2023 | HaugesundA | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.11.2023 | ODD BallklubbH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.10.2023 | SandefjordA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 21.10.2023 | MoldeH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 08.10.2023 | ValerengaA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.10.2023 | LillestromA | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 24.09.2023 | TromsoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2023 | StabaekA | 0-1 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 03.09.2023 | Sarpsborg 08 FFH | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 31.08.2023 | AZ AlkmaarH | 3-3 | 63 | – | 6.2 | ||
| 24.08.2023 | AZ AlkmaarA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 20.08.2023 | AalesundH | 5-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 06.08.2023 | Ham-KamA | 0-2 | 15↑ | – | 6.9 |
ŞUT19
GOL3
xG2.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%15.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası14%74
- Açık oyun5%26
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%53
- Sol ayak8%42
- Kafa1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 2 %11
- 16-30' 2 %11
- 31-45' 3 %16
- 46-60' 4 %21
- 61-75' 4 %21
- 76-90+' 4 %21
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2025 · 76 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-03-03
SK Brann
→
FC Fredericia
free transfer
SK Brann
→
FC Fredericia
free transfer
2018-07-01
Bröndby IF
→
Silkeborg IF
€50k
Bröndby IF
→
Silkeborg IF
€50k
2015-06-30
Brönshöj BK
→
Bröndby IF
End of loan
Brönshöj BK
→
Bröndby IF
End of loan
2015-02-02
Bröndby IF
→
Brönshöj BK
loan transfer
Bröndby IF
→
Brönshöj BK
loan transfer
2014-07-01
Bröndby IF U19
→
Bröndby IF
-
Bröndby IF U19
→
Bröndby IF
-
2012-07-01
Bröndby IF U17
→
Bröndby IF U19
-
Bröndby IF U17
→
Bröndby IF U19
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2314 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.6Superliga 2025
PERFORMANS43.32314 dk
KARARVeri yetersiz56/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
70.0
Ayağı iyi stoper
68.1
Defansif bek
68.1
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 117 oyuncu
Scout skoru
%27
Performans
%15
Dakika
%80
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%51
Performans
%30
Dakika
%91
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.35
7.2
88
Pas hacmi / 90
35.63
45
79
İkili mücadele kazanma
46.3
68
68
Müdahale / 90
1.05
2.4
44
Pas arası / 90
0.62
1.8
34
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Riccardo MarchizzaFrosinone · 27
%95
1gol
1asist
48scout
€1.00M
Serie B
Luke ChambersCharlton · 21
%84
0gol
1asist
63scout
Championship
Mücahit AlbayrakBandırmaspor · 34
%84
0gol
1asist
50scout
1. Lig
Léo PereiraFlamengo · 29
%78
4gol
0asist
58scout
Serie A
Sam BeukemaNapoli · 27
%72
2gol
0asist
61scout
€9.00M
Serie A
Anton TangheZulte Waregem · 26
%70
3gol
0asist
60scout
Jupiler Pro League
DaniloFlamengo · 34
%68
1gol
1asist
54scout
Serie A
Jorge RodríguezAtlas · 24
%60
0gol
0asist
57scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



