LİGEliteserien
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut11.18 / 90
Kilit pas11.18 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili22.37 / 90
Rating6.32
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.13
Asist
0.000.13
Şut
1.180.70
Kilit pas
1.182.09
Başarılı dripling
0.001.27
Kazanılan ikili
2.373.36
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
18.
Cup2022 · Ankaragucu · 5 maç
2gol18.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
1. LigNone · Türkiye
🏆
TSYD CupNone · Türkiye
🏆
1. DivisionNone · Cyprus
🏆
TSYD Cup2022 · Türkiye
🏆
1. Lig2021/2022 · Türkiye
🏆
1. Division2018/2019 · Cyprus
🏆
1. Division2017/2018 · Cyprus
🥈
Super LigaNone · Serbia · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Cyprus · 2nd Place
🥈
CupNone · Cyprus · 2nd Place
🥈
Super Liga2024/2025 · Serbia · 2nd Place
🥈
Super Liga2023/2024 · Serbia · 2nd Place
🥈
Cup2018/2019 · Cyprus · 2nd Place
🥈
Super Cup2018 · Cyprus · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
3
76
0
0
6.32
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan2%40
Faul11 kazanılan
İlk 1112 yedek
2022/23
28
1.421
2
2
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%64 isabet
Kilit pas33
Drible20%56 başarı
İkili kazanılan53%41
Müdahale15
Faul1112 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111810 yedek
G+A / 900.25
Kart1
Kaptan13maçta
2021/22
29
2.122
5
2
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%57 isabet
Kilit pas33
Drible28%53 başarı
İkili kazanılan68%42
Müdahale8
Faul1827 kazanılan
İlk 11263 yedek
G+A / 900.3
Kart31
TOPLAM GOL1
İLK 1175 yedek girdi
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-35%42
- 4-2-3-14%33
- 4-4-23%25
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Sarpsborg 08 FFA | 2-2 | 64 | 1 | 6.3 | ||
| 30.08.2026 | MoldeH | 3-4 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 16.08.2026 | AalesundA | 5-5 | –↑ | – | – | ||
| 30.05.2023 | GalatasarayHC | 1-4 | 45 | 2 | 7.3 | ||
| 21.05.2023 | ÜmraniyesporA | 1-2 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 17.05.2023 | AntalyasporHC | 1-1 | 60 | – | 6.3 | ||
| 08.05.2023 | TrabzonsporAC | 2-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 29.04.2023 | KasimpasaHC | 0-0 | 67 | 1 | 7.2 | ||
| 20.04.2023 | GiresunsporHC | 3-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 15.04.2023 | FenerbahceAC | 2-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 08.04.2023 | İstanbulsporHC | 3-2 | 52 | – | 6.6 | ||
| 01.04.2023 | Istanbul BasaksehirA | 1-0 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 19.03.2023 | SivassporAC | 2-0 | 82 | – | 6.7 | ||
| 12.03.2023 | AlanyasporHC | 2-0 | 89 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 05.03.2023 | BesiktasAC | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.02.2023 | Fatih KaragümrükH | 0-2 | 32↑ | – | 6.2 | ||
| 28.01.2023 | Gazişehir GaziantepH | 0-2 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 23.01.2023 | KonyasporA | 0-1 | 89 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 14.01.2023 | Adana DemirsporA | 3-1 | 19↑ | 1 | 6.3 | ||
| 04.01.2023 | GalatasarayAC | 2-1 | 81 | 1 | 6.3 | ||
| 27.12.2022 | ÜmraniyesporH | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 23.12.2022 | AntalyasporA | 0-2 | 13↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 11.11.2022 | TrabzonsporH | 1-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 08.10.2022 | İstanbulsporA | 1-2 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 01.10.2022 | Istanbul BasaksehirH | 1-2 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 18.09.2022 | SivassporH | 2-1 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 09.09.2022 | AlanyasporA | 2-1 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 04.09.2022 | BesiktasHC | 2-3 | 45 | – | 6.2 | ||
| 27.08.2022 | Fatih KaragümrükAC | 4-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 14.08.2022 | Gazişehir GaziantepA | 1-0 | 54 | – | 6.3 | ||
| 08.08.2022 | KonyasporH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.05.2022 | BolusporH | 1-2 | 50↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 20.04.2022 | AltınorduH | 2-3 | 55 | – | 5.6 | ||
| 17.04.2022 | AdanasporH | 2-0 | 76 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 09.04.2022 | ÜmraniyesporA | 2-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 03.04.2022 | EyüpsporH | 2-3 | 97 | – | 6.6 | ||
| 20.03.2022 | Manisa BBSKA | 1-1 | 73 | – | 6.3 | ||
| 05.03.2022 | BandırmasporH | 1-0 | 78 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 27.02.2022 | Erzurum BBA | 0-1 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 20.02.2022 | BursasporH | 2-1 | 81 | 4 | 7.3 | ||
| 16.02.2022 | Menemen BelediyesporA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.02.2022 | İstanbulsporH | 0-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 06.02.2022 | GenclerbirligiA | 0-3 | 83 | 2 | 7.5 | ||
| 15.01.2022 | KocaelisporA | 1-2 | 84 | 2 | 6.3 | ||
| 08.01.2022 | TuzlasporH | 1-0 | 96 | 1 | 6.9 | ||
| 26.12.2021 | KeçiörengücüH | 2-1 | 80 | 1 | 6.3 | ||
| 18.12.2021 | BolusporA | 0-2 | 82 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 12.12.2021 | SamsunsporA | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 06.12.2021 | BalıkesirsporH | 2-0 | 90 | 1 | 2 | 8.5 | |
| 28.11.2021 | AltınorduA | 2-1 | 79 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 21.11.2021 | AdanasporA | 1-0 | 81 | 1 | 7.5 | ||
| 06.11.2021 | ÜmraniyesporH | 3-0 | 81 | – | 7.0 | ||
| 30.10.2021 | EyüpsporA | 2-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 22.10.2021 | Manisa BBSKH | 2-1 | 58 | 1 | – | 7.3 | |
| 16.10.2021 | BandırmasporA | 1-2 | 75 | – | 6.2 | ||
| 03.10.2021 | Erzurum BBH | 2-1 | 68 | – | 6.2 | ||
| 26.09.2021 | BursasporA | 0-4 | 68 | 1 | 6.5 | ||
| 20.09.2021 | Menemen BelediyesporH | 2-2 | 73 | 1 | 6.3 | ||
| 16.09.2021 | İstanbulsporA | 0-1 | 2↑ | – | – | ||
| 12.09.2021 | GenclerbirligiH | 2-0 | 28↑ | – | 6.3 |
ŞUT1
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 60 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
06.2023
Stomach DisorderŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
