Dostonbek Khamdamov
Netherlands · Attacker

Dostonbek Khamdamov

YAŞ35
BOY196 cm
KİLO83 kg
DOĞUM YERİDeventer
LİGEredivisie
BU SEZON3G · 2A
Gol30.58 / 90
Asist20.39 / 90
Şut71.36 / 90
Kilit pas50.97 / 90
Başarılı dripling10.19 / 90
Kazanılan ikili5410.52 / 90
Rating7.22
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.580.45
Asist 0.390.15
Şut 1.361.82
Kilit pas 0.971.44
Başarılı dripling 0.190.15
Kazanılan ikili 10.526.74
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
14. Jupiler Pro League2021 · Club Brugge KV · 26 maç 12gol14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Super Cup2021/2022 · Belgium
🏆 First Division A2021/2022 · Belgium
🏆 First Division A2020/2021 · Belgium
🏆 Taça de Portugal2018/2019 · Portugal
🏆 Taça da Liga2018/2019 · Portugal
🏆 Taça da Liga2017/2018 · Portugal
🏆 Super Cup2015/2016 · Germany
🏆 DFB Pokal2014/2015 · Germany
🥈 KNVB Beker2023/2024 · Holland · 2nd Place
🥈 Super Cup2019/2020 · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça de Portugal2017/2018 · Portugal · 2nd Place
🥈 Bundesliga2014/2015 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 12 G+A
2020 12 2021 12 2022 8 2023 5
GolAsist
2023/24 8 462 3 2 7.22
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieNEC Nijmegen 8 462 3 2 7.22
Şut7%43 isabet
Kilit pas5
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan54%68
Müdahale2
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 1153 yedek
G+A / 900.97
Kart1
2022/23 16 1.188 6 2 7.12
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieUtrecht 16 1.188 6 2 7.12
Şut24%67 isabet
Kilit pas19
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan89%62
Müdahale6
Faul83 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11133 yedek
G+A / 900.61
Kart2
2021/22 44 1.191 12 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 38 1.123 12 0 6.93
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV 6 68 0 0 6.50
Şut35%57 isabet
Kilit pas15
İkili kazanılan90%55
Müdahale6
Faul155 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı2
İlk 111232 yedek
G+A / 900.91
Kart1
2020/21 27 1.791 8 4 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 12 828 4 2 7.02
BundesligaEintracht Frankfurt 13 816 4 2 7.06
UEFA Europa LeagueClub Brugge KV 2 147 0 0 6.75
Şut32%56 isabet
Kilit pas22
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan114%49
Müdahale6
Faul2513 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 11216 yedek
G+A / 900.6
Kart3
TOPLAM GOL41 penaltı
İLK 1100 yedek girdi
KART3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %25
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %50
  • 76-90+' 1 %25
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
2 D. KamadaD. Kamada 1 André SilvaAndré Silva Khamdamov 3
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 André SilvaAndré Silva 1 D. KamadaD. Kamada Khamdamov 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
06.12.2023 AZ AlkmaarA 1-2 89 1 1 1 8.3
21.10.2023 Almere City FCH 1-1 90 1 7.5
07.10.2023 HeerenveenA 1-1 90 1 2 7.3
01.10.2023 VitesseH 1-3 80 2 6.7
23.09.2023 UtrechtH 3-0 66 1 2 7.3
16.09.2023 PSV EindhovenA 4-0 18 6.3
01.09.2023 Sparta RotterdamA 1-1 15 6.9
26.08.2023 WaalwijkH 3-0 14 7.5
22.01.2023 TwenteA 2-0 90 6.9
15.01.2023 GO Ahead EaglesA 2-2 90 6.9
08.01.2023 FeyenoordH 1-1 68 1 1 7.0
12.11.2022 FC VolendamA 0-4 90 1 2 7.2
06.11.2022 GroningenH 2-1 22 6.3
23.10.2022 Sparta RotterdamH 3-1 18 6.7
16.10.2022 PSV EindhovenA 6-1 45 6.5
09.10.2022 AZ AlkmaarH 1-2 90 1 6.9
02.10.2022 ExcelsiorA 0-1 90 1 6.2
16.09.2022 NEC NijmegenH 0-0 90 1 7.2
11.09.2022 VitesseH 1-0 90 1 2 7.6
02.09.2022 Fortuna SittardA 3-4 90 1 1 4 8.2
28.08.2022 AjaxH 0-2 90 2 6.9
20.08.2022 EmmenA 3-2 90 1 2 7.5
13.08.2022 CambuurH 0-0 90 3 7.3
06.08.2022 WaalwijkA 2-2 45 2 5 8.7
15.05.2022 AntwerpA 1-3 18 6.3
11.05.2022 Union St. GilloiseH 1-0
08.05.2022 Union St. GilloiseA 0-2
01.05.2022 AnderlechtA 0-0
24.04.2022 AntwerpH 1-0
10.04.2022 KV MechelenH 2-0
01.04.2022 Beerschot WilrijkA 1-3 10 2 6.3
20.03.2022 GenkH 3-1 8 1 6.6
12.03.2022 OostendeA 1-3
05.03.2022 Seraing UnitedA 0-5 27 1 2 7.2
27.02.2022 AntwerpH 4-1
20.02.2022 AS EupenA 1-3
06.02.2022 GentH 1-2 45 6.3
30.01.2022 KortrijkA 0-1 69 1 2 7.0
27.01.2022 Union St. GilloiseH 0-0 90 1 6.9
23.01.2022 Standard LiegeA 2-2 90 2 2 8.7
15.01.2022 St. TruidenH 2-0 90 1 2 7.6
26.12.2021 Cercle BruggeA 2-0 14 6.3
19.12.2021 AnderlechtH 2-2
15.12.2021 OH LeuvenA 1-4 11 6.3
12.12.2021 Zulte WaregemH 3-0 1
07.12.2021 Paris Saint GermainA 4-1
04.12.2021 Seraing UnitedH 3-2 80 2 5 7.5
28.11.2021 GenkA 2-3 1
24.11.2021 RB LeipzigH 0-5 45 1 6.6
19.11.2021 KV MechelenA 2-1 90 1 3 7.3
07.11.2021 Standard LiegeH 2-2 90 1 3 7.3
03.11.2021 Manchester CityA 4-1 12 6.3
30.10.2021 St. TruidenA 1-2 87 2 5 8.7
24.10.2021 AntwerpA 1-1 26 1 6.6
19.10.2021 Manchester CityH 1-5 11 1 6.6
15.10.2021 KortrijkH 2-0 20 1 6.9
03.10.2021 AnderlechtA 1-1
28.09.2021 RB LeipzigA 1-2
24.09.2021 OH LeuvenH 1-1 31 6.9
18.09.2021 CharleroiA 0-1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2007–2023 · 95 maç
NEC Nijmegen 8maç 2023
Utrecht 16maç 2022
Club Brugge KV 58maç 2020–2021
Eintracht Frankfurt 13maç 2020
Sporting CP 2016–2018
Netherlands 2014–2018
VfL Wolfsburg 2012–2015
Heerenveen 2010–2011
Heracles 2008–2009
Emmen 2007
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-23 Utrecht NEC Nijmegen
2022-07-01 Club Brugge KV Utrecht
2021-01-04 Eintracht Frankfurt Club Brugge KV
2019-08-26 Sporting CP Eintracht Frankfurt € 7M
2016-08-28 VfL Wolfsburg Sporting CP € 10M
2012-07-01 Heerenveen VfL Wolfsburg € 7M
2010-07-01 Heracles Heerenveen € 2.5M
2008-07-01 Emmen Heracles € 310K
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2024 Kalp rahatsızlığıKadroda yok 6 maç
05.2024 Kalp rahatsızlığıŞüpheli 15 maç
12.2023 SakatlıkKadroda yok 5 maç
05.2023 SakatlıkŞüpheli 2 maç
03.2023 Ayak sakatlığıŞüpheli 3 maç
02.2023 Ayak sakatlığıKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam