LİGPro League
BU SEZON0G · 0A
Başarılı dripling30.09 / 90
Kazanılan ikili100.30 / 90
Rating7.03
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2023 · 23 kaleciler
- Kurtarış 3.45 %91
- Yenen gol (az iyi) 1.91 %9
- Pas isabeti %62 %45
- Pas hacmi 33.7 %86
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2970 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Cup2021/2022 · Portugal
🏆
Primeira Liga2020/2021 · Portugal
🏆
Taça da Liga2020/2021 · Portugal
🏆
Taça de Portugal2018/2019 · Portugal
🏆
Taça da Liga2018/2019 · Portugal
🏆
UEFA U17 Championship2016 Azerbaijan · Europe
🏆
Júniores U192016/2017 · Portugal
🥈
Serie A2022/2023 · Italy · 2nd Place
🥈
UEFA U21 Championship2021 Hungary/Sloveni · Europe · 2nd Place
🥈
Super Cup2019/2020 · Portugal · 2nd Place
🥈
UEFA U19 Championship2017 Georgia · Europe · 2nd Place
🥈
Júniores U192017/2018 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2023/24
37
2.970
0
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan10%83
Faul13 kazanılan
İlk 11334 yedek
Kart1
2022/23
47
276
0
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Faul1
İlk 11443 yedek
Kart1
2021/22
39
3.143
0
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan14%67
Müdahale3
İlk 11354 yedek
Kart2
2020/21
33
156
0
0
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%100
Müdahale1
İlk 11231 yedek
TOPLAM GOL1
İLK 119948 yedek girdi
KART6
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-348%34
- 4-4-248%34
- 4-2-3-134%24
- 5-3-26%4
- 4-1-4-13%2
- 4-4-1-13%2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2024 | CadizH | 6-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | MallorcaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2024 | BarcelonaH | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.05.2024 | Real BetisA | 3-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.05.2024 | Rayo VallecanoA | 0-1 | 90 | – | 9.9 | ||
| 27.04.2024 | GetafeH | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.04.2024 | VillarrealH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.04.2024 | Real SociedadA | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.03.2024 | OsasunaH | 0-3 | 90 | – | 5.6 | ||
| 17.03.2024 | Las PalmasA | 0-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 11.03.2024 | SevillaH | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.03.2024 | Celta VigoA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.02.2024 | Atletico MadridH | 2-2 | 90 | – | 7.6 | ||
| 18.02.2024 | Granada CFA | 1-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 12.02.2024 | Athletic ClubH | 0-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 03.02.2024 | ValenciaA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.01.2024 | AlavesH | 0-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 21.01.2024 | Real MadridA | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.01.2024 | GironaH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.01.2024 | OsasunaA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.12.2023 | BarcelonaA | 3-2 | 90 | – | 8.0 | ||
| 17.12.2023 | MallorcaH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.12.2023 | Atletico MadridA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.12.2023 | Real BetisH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.11.2023 | GetafeA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.11.2023 | Real SociedadH | 1-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.11.2023 | AlavesA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.10.2023 | Las PalmasH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2023 | GironaA | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2023 | Athletic ClubA | 3-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 01.10.2023 | Granada CFH | 3-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.09.2023 | SevillaA | 5-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.09.2023 | ValenciaH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.09.2023 | VillarrealA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.09.2023 | Celta VigoH | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.08.2023 | CadizA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.08.2023 | Real MadridH | 1-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.06.2023 | EmpoliA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.05.2023 | CremoneseH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2023 | UdineseA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2023 | LecceH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.05.2023 | AC MilanA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2023 | SassuoloH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2023 | InterA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2023 | TorinoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2023 | SpeziaA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.04.2023 | JuventusH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2023 | MonzaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.03.2023 | AS RomaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2023 | AZ AlkmaarA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2023 | BolognaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2023 | AZ AlkmaarH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 03.03.2023 | NapoliA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2023 | SampdoriaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2023 | CFR 1907 ClujA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.02.2023 | SalernitanaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2023 | CFR 1907 ClujH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.02.2023 | AtalantaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.02.2023 | VeronaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2023 | FiorentinaH | 1-1 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2023 · 156 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


