LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
KUPALAR
🏆
1. LigNone · Türkiye
🏆
1. Lig2024/2025 · Türkiye
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
22
898
0
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan44%59
Müdahale7
Faul1020 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111012 yedek
Kart4
2024/25
37
477
1
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan29%81
Müdahale8
Faul311 kazanılan
İlk 11433 yedek
G+A / 900.19
Kart1
TOPLAM GOL3
İLK 111451 yedek girdi
KART7
FORMA41
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-125%41
- 4-2-3-124%39
- 4-3-39%15
- 4-4-22%3
- 3-1-4-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | SamsunsporH | 0-0 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | KonyasporA | 1-2 | 0 | 0 | – | ||
| 24.08.2026 | AmedH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | BaşakşehirA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2026 | Serik BelediyesporH | 3-1 | 91 | 1 | 7.0 | ||
| 26.04.2026 | PendiksporA | 2-0 | 83 | – | 7.5 | ||
| 19.04.2026 | Adana DemirsporH | 6-0 | 1↑ | – | – | ||
| 13.04.2026 | Erzurum BBA | 2-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 09.04.2026 | SivassporH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | AmedA | 6-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | BandırmasporH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2026 | BB BodrumsporA | 2-0 | 88 | – | 7.3 | ||
| 12.03.2026 | Yeni ÇorumsporH | 1-2 | 64 | – | 6.2 | ||
| 08.03.2026 | 76 Iğdır BelediyesporH | 2-0 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 27.02.2026 | EroksporA | 2-0 | 53↑ | – | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | İstanbulsporH | 0-1 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 30.11.2025 | SivassporA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.11.2025 | AmedH | 4-1 | 80 | – | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | BandırmasporA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.10.2025 | Yeni ÇorumsporA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.10.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 1-1 | 11 | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | Manisa BBSKH | 2-0 | 32↑ | 1 | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | SakaryasporA | 1-4 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 23.08.2025 | FenerbahceA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | SamsunsporH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2025 | TrabzonsporA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | KeçiörengücüH | 4-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 04.05.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | BolusporH | 3-4 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 20.04.2025 | EroksporA | 3-1 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 14.04.2025 | Yeni MalatyasporH | 7-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2025 | AdanasporA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | BandırmasporA | 2-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 31.03.2025 | SakaryasporH | 3-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 16.03.2025 | Fatih KaragümrükA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2025 | AnkaragucuH | 1-1 | 72 | – | 7.2 | ||
| 06.03.2025 | ÜmraniyesporA | 1-1 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 03.03.2025 | İstanbulsporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | ŞanlıurfasporA | 0-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 15.02.2025 | Yeni ÇorumsporH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2025 | Manisa BBSKA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | AmedH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | Erzurum BBA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | PendiksporH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2025 | GenclerbirligiA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.01.2025 | KeçiörengücüA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 3-0 | 15↑ | 1 | 6.7 | ||
| 22.12.2024 | BolusporA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2024 | EroksporH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | Yeni MalatyasporA | 1-3 | 95 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 29.11.2024 | AdanasporH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2024 | BandırmasporH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | SakaryasporA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | Fatih KaragümrükH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | ÜmraniyesporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2024 | İstanbulsporA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2024 | ŞanlıurfasporH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | Yeni ÇorumsporA | 0-2 | 5↑ | – | – | ||
| 15.09.2024 | Manisa BBSKH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.09.2024 | AmedA | 3-0 | –↑ | – | – |
ŞUT6
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun2%33
- Asist sonrası2%33
- Korner1%17
- Duran top1%17
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%67
- Kafa2%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 1 %17
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 3 %50
- 76-90+' 2 %33
PİYASA DEĞERİ€1.00M-23.1%
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 63 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-06-30
Maccabi Haifa
→
Dynamo Kyiv
End of loan
Maccabi Haifa
→
Dynamo Kyiv
End of loan
2024-07-11
Dynamo Kyiv
→
Maccabi Haifa
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€500k</i>
Dynamo Kyiv
→
Maccabi Haifa
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€500k</i>
2020-08-01
Dynamo Kyiv II
→
Dynamo Kyiv
-
Dynamo Kyiv II
→
Dynamo Kyiv
-
2019-07-01
Dynamo Kyiv U19
→
Dynamo Kyiv II
-
Dynamo Kyiv U19
→
Dynamo Kyiv II
-
2017-08-01
Dynamo Kyiv U17
→
Dynamo Kyiv U19
-
Dynamo Kyiv U17
→
Dynamo Kyiv U19
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 898 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.51. Lig 2025
PERFORMANS55.8898 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
67.9
Klasik stoper
66.0
Defansif bek
64.3
Ayağı iyi stoper
0
Klasik stoper
0
Agresif stoper
0
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 240 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%51
Dakika
%49
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%52
Dakika
%70
Değer / getiri
%13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
52.02
62
84
Performans skoru
55.8
76
73
Dakika güvenliği
59.7
82
73
İkili mücadele kazanma
59.46
64
93
Ortalama rating
6.78
7.2
94
Pas arası / 90
1.1
1.8
61
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Quique FornosCultural Leonesa · 28
%95
0gol
0asist
55scout
€300K
Segunda División
Adilson MalandaCharlotte · 24
%77
1gol
0asist
70scout
Major League Soccer
David LópezMallorca · 22
%69
0gol
0asist
70scout
€1.20M
La Liga
Lucas HeyAnderlecht · 22
%67
0gol
0asist
71scout
Jupiler Pro League
Josh KnightPortsmouth · 28
%64
0gol
0asist
52scout
Championship
Erik SviatchenkoHouston Dynamo · 34
%61
0gol
0asist
55scout
Major League Soccer
Davide BiraschiFatih Karagümrük · 31
%60
0gol
0asist
52scout
Süper Lig
Dominic HyamWrexham · 30
%60
0gol
0asist
60scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
