BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili44.19 / 90
Rating6.80
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
4.193.31
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
1. Lig2020/2021 · Turkey · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
GolAsist
2024/25
12
86
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan4%57
Müdahale3
İlk 11111 yedek
2023/24
14
788
1
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas2
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan29%44
Müdahale15
Faul108 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1186 yedek
G+A / 900.11
Kart2
2022/23
28
846
1
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas9
Drible4%31 başarı
İkili kazanılan41%53
Müdahale20
Faul812 kazanılan
İlk 11820 yedek
G+A / 900.11
Kart1
2021/22
25
1.463
3
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%36 isabet
Kilit pas21
Drible14%45 başarı
İkili kazanılan68%44
Müdahale15
Faul1923 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11187 yedek
G+A / 900.18
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 11111 yedek girdi
FORMA19
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-15%42
- 4-1-4-13%25
- 5-3-22%17
- 4-5-11%8
- 5-4-11%8
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.06.2025 | SamsunsporA | 2-1 | 76 | – | 6.9 | ||
| 25.05.2025 | BB BodrumsporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | AlanyasporA | 1-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 27.04.2025 | RizesporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | FenerbahceA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | KasimpasaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.01.2025 | BB BodrumsporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2024 | GalatasarayH | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2024 | AntalyasporA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2024 | AlanyasporH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | RizesporA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | FenerbahceH | 2-6 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2023 | TrabzonsporA | 0-1 | 31↑ | – | 6.9 | ||
| 26.11.2023 | Adana DemirsporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.11.2023 | KasimpasaA | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2023 | AlanyasporH | 1-0 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 27.10.2023 | HataysporA | 1-2 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 21.10.2023 | RizesporH | 3-1 | 10↑ | 1 | 6.9 | ||
| 07.10.2023 | AnkaragucuA | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.10.2023 | Istanbul BasaksehirH | 0-0 | 88 | – | 7.0 | ||
| 24.09.2023 | BesiktasA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 16.09.2023 | Gazişehir GaziantepH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.09.2023 | AntalyasporA | 1-1 | 89 | 2 | 6.9 | ||
| 27.08.2023 | SamsunsporH | 2-1 | 87 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 18.08.2023 | İstanbulsporA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.08.2023 | GalatasarayH | 0-0 | 87 | – | 7.0 | ||
| 06.06.2023 | SivassporA | 1-1 | 89 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 03.06.2023 | AnkaragucuH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 30.05.2023 | Fatih KaragümrükA | 2-0 | 2↑ | – | – | ||
| 20.05.2023 | AlanyasporH | 0-4 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 07.05.2023 | KonyasporA | 2-2 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 23.04.2023 | Adana DemirsporA | 5-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 19.04.2023 | KasimpasaH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.04.2023 | GalatasarayA | 6-0 | 90 | – | 5.2 | ||
| 10.04.2023 | ÜmraniyesporH | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 01.04.2023 | TrabzonsporA | 3-4 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 11.03.2023 | AntalyasporA | 4-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.03.2023 | FenerbahceH | 1-2 | 48↑ | – | 6.7 | ||
| 25.02.2023 | GiresunsporA | 1-2 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 13.01.2023 | SivassporH | 4-1 | 18↑ | – | 7.0 | ||
| 08.01.2023 | AnkaragucuA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2023 | Fatih KaragümrükH | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 28.12.2022 | AlanyasporA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.11.2022 | KonyasporH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2022 | Gazişehir GaziantepA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2022 | KasimpasaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.10.2022 | ÜmraniyesporA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2022 | TrabzonsporH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2022 | HataysporA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 11.09.2022 | AntalyasporH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 03.09.2022 | FenerbahceA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.08.2022 | GiresunsporH | 3-0 | 2↑ | – | – | ||
| 21.08.2022 | Istanbul BasaksehirA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.08.2022 | İstanbulsporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2022 | AnkaragucuH | 1-2 | 29↑ | 1 | 6.7 | ||
| 14.05.2022 | Erzurum BBA | 2-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 08.05.2022 | Manisa BBSKH | 2-1 | 88 | 1 | 6.2 | ||
| 01.05.2022 | BandırmasporA | 0-2 | 76 | 1 | 6.9 | ||
| 24.04.2022 | Menemen BelediyesporH | 1-0 | 74 | 2 | 6.3 | ||
| 19.04.2022 | ÜmraniyesporA | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 109 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
9 maç
11.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
25 maç
04.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

