BU SEZON2G · 2A
Gol20.17 / 90
Asist20.17 / 90
Şut211.76 / 90
Kilit pas110.92 / 90
Başarılı dripling322.68 / 90
Kazanılan ikili947.86 / 90
Rating6.71
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2024 · 51 forvetler
- Gol 0.17 %30
- Şut 1.8 %62
- Asist 0.17 %70
- Kilit pas 0.92 %56
- Drible 2.68 %98
- İkili mücadele %46 %68
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1076 dakika oynadı.
2024/25
27
1.076
2
2
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%52 isabet
Kilit pas11
Drible32%43 başarı
İkili kazanılan94%46
Müdahale16
Faul1936 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111017 yedek
G+A / 900.33
Kart6
TOPLAM GOL31 penaltı
İLK 111017 yedek girdi
KART7
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-114%54
- 3-4-36%23
- 3-4-2-13%12
- 4-3-31%4
- 4-4-21%4
- 5-3-21%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ27 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.06.2025 | VizelaA | 2-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 24.05.2025 | VizelaH | 3-0 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 17.05.2025 | MoreirenseH | 0-3 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | EstrelaA | 0-1 | 8↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 05.05.2025 | BoavistaH | 1-2 | 16↑ | 2 | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | BenficaA | 6-0 | 17↑ | – | 7.0 | ||
| 19.04.2025 | Casa PiaH | 1-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 04.04.2025 | EstorilH | 0-3 | 65 | – | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | FamalicaoA | 4-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 15.03.2025 | FC PortoA | 2-0 | 63 | – | 6.5 | ||
| 23.02.2025 | Sporting CPH | 2-2 | 64 | – | 6.7 | ||
| 16.02.2025 | Rio AveA | 1-1 | 87 | 3 | 7.0 | ||
| 08.02.2025 | Santa ClaraH | 1-2 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 01.02.2025 | GuimaraesA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2025 | MoreirenseA | 1-1 | 74 | 3 | 7.0 | ||
| 28.12.2024 | EstrelaH | 1-1 | 82 | – | 7.2 | ||
| 21.12.2024 | BoavistaA | 0-0 | 61 | 2 | 6.2 | ||
| 15.12.2024 | BenficaH | 1-1 | 30↑ | 4 | 6.9 | ||
| 08.12.2024 | Casa PiaA | 1-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 01.12.2024 | SC BragaH | 0-1 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 09.11.2024 | EstorilA | 0-0 | 76 | 1 | 6.7 | ||
| 03.11.2024 | FamalicaoH | 2-3 | 75 | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 28.10.2024 | FC PortoH | 0-5 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 05.10.2024 | AroucaA | 1-1 | 24↑ | 2 | 6.7 | ||
| 30.09.2024 | FarenseH | 0-0 | 29↑ | 2 | 6.6 | ||
| 22.09.2024 | Sporting CPA | 3-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 14.09.2024 | Rio AveH | 1-0 | 20↑ | 1 | 1 | 7.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2024 · 27 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum