Elias Cobbaut
Belgium · Defender

Elias Cobbaut

YAŞ28
BOY188 cm
KİLO78 kg
DOĞUM YERİMechelen
LİGCzech Liga
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Başarılı dripling10.57 / 90
Kazanılan ikili52.85 / 90
Rating6.20
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.03
Başarılı dripling 0.570.21
Kazanılan ikili 2.853.15
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈 Cup2024/2025 · Czech-Republic · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 3 G+A
2020 0 2023 3 2024 0
GolAsist
2024/25 2 158 0 0 6.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueSparta Praha 2 158 0 0 6.20
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan5%38
Müdahale1
Faul2
İlk 112
2023/24 30 2.625 2 1 7.13
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKV Mechelen 30 2.625 2 1 7.13
Şut8%50 isabet
Kilit pas8
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan92%60
Müdahale19
Faul1316 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11291 yedek
G+A / 900.1
Kart4
2020/21 10 722 0 0 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAnderlecht 10 722 0 0 6.98
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan33%52
Müdahale9
Faul115 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1173 yedek
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 1150 yedek girdi
FORMA33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 4 3-5-2 — 1 5 maç
  • 3-4-34%80
  • 3-5-21%20
MAÇ GEÇMİŞİ42 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
11.12.2024 FeyenoordA 4-2 68 5.9
06.11.2024 Stade Brestois 29H 1-2 90 6.5
25.05.2024 Standard LiegeH 3-2 15 1 7.2
23.04.2024 Standard LiegeA 0-0 90 7.9
20.04.2024 GentA 3-1 90 1 6.3
13.04.2024 KVC WesterloH 3-2 90 1 1 7.6
05.04.2024 St. TruidenH 2-3 90 1 6.9
30.03.2024 OH LeuvenA 2-3 90 1 1 7.3
17.03.2024 OH LeuvenA 1-0 90 7.2
08.03.2024 KVC WesterloH 3-1 90 6.9
02.03.2024 Cercle BruggeA 2-3 90 6.6
24.02.2024 KortrijkH 3-0 90 7.2
17.02.2024 AntwerpA 0-1 90 7.2
11.02.2024 GenkH 1-1 90 7.0
04.02.2024 AS EupenA 0-1 90 7.9
01.02.2024 AnderlechtH 2-2 90 6.9
28.01.2024 RWDMH 3-1 90 7.5
19.01.2024 GentA 1-2 90 6.7
27.12.2023 CharleroiA 3-1 90 7.0
20.12.2023 Standard LiegeH 3-0 90 7.3
17.12.2023 Union St. GilloiseA 1-0 90 1 7.2
10.12.2023 Club Brugge KVH 0-0 90 7.2
03.12.2023 St. TruidenH 0-2 90 6.7
26.11.2023 KortrijkA 0-3 90 7.0
11.11.2023 CharleroiH 1-0 90 7.7
05.11.2023 Standard LiegeA 1-1 90 7.3
28.10.2023 Cercle BruggeH 0-2 90 1 7.0
22.10.2023 GenkA 4-0 90 6.9
07.10.2023 AnderlechtA 3-1 90 7.0
30.09.2023 AntwerpH 0-0 90 7.6
23.09.2023 OH LeuvenH 1-2 90 1 7.2
17.09.2023 St. TruidenA 2-0 90 1 6.5
23.05.2021 AntwerpA 1-0 78 6.7
20.05.2021 Club Brugge KVH 3-3 90 7.3
15.05.2021 GenkH 1-2 63 6.9
12.05.2021 GenkA 1-1
08.05.2021 AntwerpH 2-2 90 6.9
02.05.2021 Club Brugge KVA 2-2 89 1 6.9
18.04.2021 St. TruidenA 0-1 90 7.7
11.04.2021 Club Brugge KVH 2-1 90 6.7
05.04.2021 AntwerpA 1-4 90 7.5
07.03.2021 KV MechelenH 1-1 42 6.2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2024 · 42 maç
Sparta Praha 2maç 2024
KV Mechelen 30maç 2023
Parma 2021–2023
Belgium U21 2019–2021
Anderlecht 10maç 2020
Belgium 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-09-02 Parma Sparta Praha
2024-07-01 KV Mechelen Parma
2023-09-05 Parma KV Mechelen
2021-08-28 Anderlecht Parma
2018-06-15 KV Mechelen Anderlecht € 3M
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2024 Arka adale sakatlığıKadroda yok 1 maç
10.2024 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
09.2024 Sağlık sorunuKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam