Antef Tsoungui
Belgium · Defender

Antef Tsoungui

YAŞ23
BOY185
KİLO68
KULÜPEstoril
DOĞUM YERİBrussel
LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Şut20.55 / 90
Kilit pas30.82 / 90
Başarılı dripling10.27 / 90
Kazanılan ikili174.64 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 68 orta sahalar
Kilit pas — %39 (0.82) Asist — %0 (0.00) Drible — %28 (0.27) Pas isabeti — %12 (%75) Top kapma — %76 (3.55) İkili mücadele — %70 (%55) 38 ORT. % 39 0 28 12 76 70
  • Kilit pas 0.82 %39
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.27 %28
  • Pas isabeti %75 %12
  • Top kapma 3.55 %76
  • İkili mücadele %55 %70
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 330 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 0 G+A
2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 4 330 0 0 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaEstoril 4 330 0 0 6.72
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan17%55
Müdahale8
Faul77 kazanılan
İlk 114
2025/26 25 1.384 0 0 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaEstoril 25 1.384 0 0 6.71
Şut6%17 isabet
Kilit pas6
Drible7%70 başarı
İkili kazanılan72%50
Müdahale32
Faul4022 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111510 yedek
Kart7
2024/25 4 44 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 4 44 0 0 6.60
İkili kazanılan3%43
Müdahale1
2023/24 2 135 0 0 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieDordrecht 2 135 0 0 7.10
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan6%86
Müdahale1
Faul12 kazanılan
İlk 1111 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 111814 yedek girdi
KART2
FORMA5
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 13 4-2-3-1 — 7 4-3-3 — 4 4-4-2 — 3 3-4-2-1 — 1 3-5-2 — 1 29 maç
  • 3-4-313%45
  • 4-2-3-17%24
  • 4-3-34%14
  • 4-4-23%10
  • 3-4-2-11%3
  • 3-5-21%3
MAÇ GEÇMİŞİ35 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 BenficaA 2-1 90 7.5
22.08.2026 Rio AveH 0-2 76 2 6.9
16.08.2026 NacionalA 2-0 82 6.2
07.08.2026 FamalicaoH 1-1 82 6.3
10.05.2026 AlvercaA 1-1 90 1 7.2
03.05.2026 SC BragaA 1-1 88 6.9
26.04.2026 FamalicaoH 0-1 94 1 7.0
20.04.2026 MoreirenseA 1-0 84 6.9
12.04.2026 FC PortoH 1-3 93 6.6
06.04.2026 AroucaA 3-2 97 6.0
22.03.2026 Rio AveH 1-2 75 6.3
15.03.2026 NacionalA 0-1 90 7.3
07.03.2026 Casa PiaH 0-0 87 6.9
27.02.2026 Sporting CPA 3-0 44 1 7.2
22.02.2026 GIL VicenteH 3-1 59 6.3
07.02.2026 TondelaH 2-2 6
31.01.2026 Santa ClaraA 2-4 6
24.01.2026 GuimaraesH 4-2 19 6.3
19.01.2026 EstrelaA 0-5 24 1 6.9
03.01.2026 BenficaA 3-1 35 1 6.3
27.12.2025 AlvercaH 4-1 33 6.9
19.12.2025 SC BragaH 1-0 12 6.9
14.12.2025 FamalicaoA 4-0 45 6.3
07.12.2025 MoreirenseH 3-3 64 6.3
07.11.2025 AroucaH 4-3 90 6.2
01.11.2025 Rio AveA 0-4 59 1 7.5
26.10.2025 NacionalH 1-1 90 6.7
03.10.2025 Casa PiaA 2-2
27.09.2025 Sporting CPH 0-1
15.09.2024 St. TruidenA 2-1 31 6.2
31.08.2024 Standard LiegeH 2-0 13 7.0
24.08.2024 KVC WesterloA 1-1
18.08.2024 Cercle BruggeH 1-1
18.05.2024 EmmenH 0-1 90 1 7.3
14.05.2024 EmmenA 2-2 45 6.9
ŞUT12
GOL0
xG0.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
64' · xG 0.024 7' · xG 0.096 39' · xG 0.038 82' · xG 0.058 88' · xG 0.032 90' · xG 0.027 77' · xG 0.023 90' · xG 0.013 19' · xG 0.008 17' · xG 0.057 50' · xG 0.072 6' · xG 0.003
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 3 (%25) Asist sonrası — 3 (%25) Korner — 3 (%25) Duran top — 3 (%25) 12 şut
  • Açık oyun3%25
  • Asist sonrası3%25
  • Korner3%25
  • Duran top3%25
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 8 (%67) Sol ayak — 3 (%25) Kafa — 1 (%8) 12 şut
  • Sağ ayak8%67
  • Sol ayak3%25
  • Kafa1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 2 %17
  • 16-30' 2 %17
  • 31-45' 1 %8
  • 46-60' 1 %8
  • 61-75' 1 %8
  • 76-90+' 5 %42
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 35 maç
Estoril 29maç 2025–2026
OH Leuven 4maç 2024
Dordrecht 2maç 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-09-01 Feyenoord Estoril
2025-08-31 Feyenoord Estoril
2025-08-30 Feyenoord Estoril
2025-07-01 OH Leuven Feyenoord
2025-06-29 OH Leuven Feyenoord
2024-08-13 Feyenoord OH Leuven
2024-07-01 Dordrecht Feyenoord
2024-06-30 FC Dordrecht Feyenoord End of loan
2023-07-02 Feyenoord Dordrecht
2023-07-01 Brighton U21 Feyenoord free transfer
2023-03-24 Lommel SK Brighton U21 End of loan
2023-01-31 Brighton U21 Lommel SK loan transfer
2020-07-01 Brighton U18 Brighton U23 -
2018-07-01 Chelsea Youth Brighton U18 ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2025 Ruptured cruciate ligamentKadroda yok 4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Southampton FC %50 2026-08-21
Glasgow Rangers %50 2026-08-21
Southampton FC %50 2026-08-21
AS Saint-Étienne %50 2026-08-21
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1384 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.1Primeira Liga 2025
PERFORMANS64.81384 dk
KARARİzlemeye değer70/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 81.7
Klasik stoper 79.3
Ayağı iyi stoper 79.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 203 oyuncu
Scout skoru %92
Performans %77
Dakika %66
Değer / getiri %18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %75
Dakika %78
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 64.8 74 88
Pas hacmi / 90 44.93 42 100
Müdahale / 90 2.08 3 69
İkili mücadele kazanma 50 58 86
Pas arası / 90 1.04 1.9 55
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam