Alexander Cochrane
England · Defender

Alexander Cochrane

YAŞ25
BOY173
KİLO70
DOĞUM YERİBrighton
LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.21 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas91.91 / 90
Başarılı dripling20.42 / 90
Kazanılan ikili163.39 / 90
Rating6.70
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 96 defanslar
Müdahale — %84 (2.12) Pas arası — %38 (0.85) Blok — %0 (0.00) İkili mücadele — %79 (%67) Pas isabeti — %1 (%68) Faul (az iyi) — %25 (1.06) 38 ORT. % 84 38 0 79 1 25
  • Müdahale 2.12 %84
  • Pas arası 0.85 %38
  • Blok 0.00 %0
  • İkili mücadele %67 %79
  • Pas isabeti %68 %1
  • Faul (az iyi) 1.06 %25
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 425 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
30. Championship2025 · Birmingham · 18 maç 4asist30.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Challenger Pro LeagueNone · Belgium
🏆 League OneNone · England
🏆 League One2024/2025 · England
🏆 Challenger Pro League2020/2021 · Belgium
🥈 Scottish CupNone · Scotland · 2nd Place
🥈 EFL TrophyNone · England · 2nd Place
🥈 EFL Trophy2024/2025 · England · 2nd Place
🥈 Scottish Cup2021/2022 · Scotland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
2022 0 2023 0 2025 5 2026 1
GolAsist
2026/27 5 425 0 1 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBirmingham 5 425 0 1 6.70
Kilit pas9
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan16%67
Müdahale10
Faul51 kazanılan
Ofsayt1
İlk 115
G+A / 900.21
Kart1
2025/26 25 1.636 1 4 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBirmingham 24 1.539 1 4 6.74
League CupBirmingham 1 97 0 0 8.30
Şut10%50 isabet
Kilit pas21
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan74%56
Müdahale26
Faul1123 kazanılan
İlk 11196 yedek
G+A / 900.28
Kart2
2023/24 2 176 0 0 6.35
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueHeart OF Midlothian 2 176 0 0 6.35
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan4%27
Müdahale2
Faul2
İlk 112
Kart1
2022/23 6 540 0 0 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueHeart OF Midlothian 6 540 0 0 6.55
Kilit pas3
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan22%49
Müdahale4
Faul88 kazanılan
İlk 116
Kart3
TOPLAM GOL1
İLK 11226 yedek girdi
KART2
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %100
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 25 4-4-2 — 2 27 maç
  • 4-2-3-125%93
  • 4-4-22%7
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 D. GrayD. Gray 1 P. NeumannP. Neumann Cochrane 2
MAÇ GEÇMİŞİ38 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
06.09.2026 WolvesH 2-2 87 0 6.3
01.09.2026 SouthamptonH 1-1 90 0 6.6
28.08.2026 WrexhamA 1-2 86 1 7.0
22.08.2026 Bristol CityH 2-2 70 6.3
15.08.2026 Sheffield UtdA 0-0 92 7.3
02.05.2026 PortsmouthA 1-1
25.04.2026 Bristol CityH 2-1 1
22.04.2026 PrestonH 2-1
18.04.2026 Hull CityA 1-1
01.01.2026 WatfordA 3-0 62 6.0
13.12.2025 CharltonH 1-1 90 1 6.2
06.12.2025 SouthamptonA 3-1 59 1 6.2
01.12.2025 WatfordH 2-1 90 7.3
26.11.2025 West BromA 1-1 90 6.3
22.11.2025 NorwichH 4-1 90 6.9
08.11.2025 MiddlesbroughA 2-1 90 6.2
04.11.2025 MillwallH 4-0 90 1 1 8.3
01.11.2025 PortsmouthH 4-0 90 2 1 7.9
25.10.2025 Bristol CityA 1-0 98 6.5
21.10.2025 PrestonA 0-1 90 1 7.9
18.10.2025 Hull CityH 2-3 83 1 6.2
03.10.2025 WrexhamA 1-1 90 6.3
30.09.2025 Sheffield WednesdayH 2-2 90 1 6.3
27.09.2025 CoventryA 3-0 31 6.3
20.09.2025 SwanseaH 1-0 80 2 7.3
13.09.2025 Stoke CityA 1-0 90 6.5
29.08.2025 LeicesterA 2-0
16.08.2025 BlackburnA 1-2 45 1 7.2
13.08.2025 Sheffield UtdH 2-1 97 1 8.3
08.08.2025 IpswichH 1-1 90 1 6.3
24.08.2023 PAOKH 1-2 87 1 6.5
17.08.2023 RosenborgH 3-1 89 1 6.2
03.11.2022 Istanbul BasaksehirA 3-1 90 6.3
27.10.2022 Rīgas FSH 2-1 90 7.0
13.10.2022 FiorentinaA 5-1 90 5.5
06.10.2022 FiorentinaH 0-3 90 6.7
15.09.2022 Rīgas FSA 0-2 90 7.5
08.09.2022 Istanbul BasaksehirH 0-4 90 6.3
ŞUT9
GOL1
xG0.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
2' · xG 0.028 49' · xG 0.049 · GOL 16' · xG 0.026 54' · xG 0.032 83' · xG 0.04 57' · xG 0.06 31' · xG 0.03 5' · xG 0.021 74' · xG 0.048
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 4 (%44) Asist sonrası — 3 (%33) Korner — 1 (%11) Serbest vuruş — 1 (%11) 9 şut
  • Açık oyun4%44
  • Asist sonrası3%33
  • Korner1%11
  • Serbest vuruş1%11
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 7 (%78) Sağ ayak — 2 (%22) 9 şut
  • Sol ayak7%78
  • Sağ ayak2%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 46-60'
  • 1-15' 2 %22
  • 16-30' 1 %11
  • 31-45' 1 %11
  • 46-60' 3 %33
  • 61-75' 1 %11
  • 76-90+' 1 %11
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 38 maç
Birmingham 30maç 2025–2026
Heart OF Midlothian 8maç 2022–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-16 Heart of Midl. Birmingham €1.20m
2022-07-01 Brighton U23 Heart Of Midlothian
2022-06-01 Heart Of Midlothian Brighton U23
2022-05-31 Heart of Midl. Brighton U23 End of loan
2021-07-01 Brighton Heart Of Midlothian
2021-06-30 Union SG Brighton U23 End of loan
2021-06-29 Union St. Gilloise Brighton
2020-10-05 Brighton U23 Union SG loan transfer
2018-07-01 Brighton U18 Brighton U23 -
2018-01-31 East Grinstead Brighton U18 End of loan
2018-01-13 Brighton U18 East Grinstead loan transfer
2016-07-01 Brighton Yth. Brighton U18 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1539 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.3Championship 2025
PERFORMANS52.91539 dk
KARARİzlemeye değer65/100
ROL UYUMU2025
Ofansif bek 77.4
Ayağı iyi stoper 74.7
Klasik stoper 74.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru %67
Performans %41
Dakika %61
Değer / getiri %8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %45
Dakika %81
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.17 1.4 84
Asist / 90 0.23 0.22 100
Pas hacmi / 90 48.48 48 100
Dakika güvenliği 100 78 100
Performans skoru 52.9 74 72
Müdahale / 90 1.29 2.5 52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam