Brazil · Midfielder
Anderson Jordan da Silva Cordeiro
LİGPremier League
BU SEZON1G · 1A
Gol10.05 / 90
Asist10.05 / 90
Şut130.63 / 90
Kilit pas180.87 / 90
Başarılı dripling170.82 / 90
Kazanılan ikili914.38 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2024 · 106 orta sahalar
- Kilit pas 0.87 %39
- Asist 0.05 %32
- Drible 0.82 %55
- Pas isabeti %83 %61
- Top kapma 2.12 %28
- İkili mücadele %49 %47
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1870 dakika oynadı.
2024/25
27
1.870
1
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%15 isabet
Kilit pas18
Drible17%59 başarı
İkili kazanılan91%49
Müdahale28
Faul2838 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11198 yedek
G+A / 900.1
Kart3
Kaptan13maçta
2023/24
32
2.614
3
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%39 isabet
Kilit pas19
Drible18%75 başarı
İkili kazanılan135%54
Müdahale60
Faul3742 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11293 yedek
G+A / 900.1
Kart5
TOPLAM GOL2
İLK 11218 yedek girdi
KART3
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 2 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-310%37
- 4-4-25%19
- 4-2-3-14%15
- 4-3-34%15
- 3-4-2-13%11
- 4-4-1-11%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ59 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2025 | EstorilA | 4-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 11.05.2025 | AVSH | 0-1 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 05.05.2025 | Rio AveA | 2-0 | 20↑ | 1 | 6.6 | ||
| 26.04.2025 | FC PortoH | 2-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 19.04.2025 | AroucaAC | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | FarenseHC | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 06.04.2025 | NacionalAC | 0-1 | 89 | – | 6.7 | ||
| 29.03.2025 | Sporting CPH | 0-3 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 09.02.2025 | Casa PiaA | 1-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 02.02.2025 | BenficaH | 2-3 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 05.01.2025 | EstorilHC | 2-4 | 90 | 1 | – | 6.6 | |
| 28.12.2024 | AVSAC | 1-1 | 86 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 23.12.2024 | Rio AveHC | 1-0 | 76 | – | 7.3 | ||
| 16.12.2024 | FC PortoAC | 2-0 | 79 | – | 7.2 | ||
| 09.12.2024 | AroucaH | 2-1 | 84 | 1 | 7.0 | ||
| 29.11.2024 | FarenseA | 1-0 | 75 | – | 6.5 | ||
| 10.11.2024 | NacionalH | 2-0 | 90 | 3 | 7.9 | ||
| 01.11.2024 | Sporting CPAC | 5-1 | 74 | – | 6.2 | ||
| 27.10.2024 | GuimaraesHC | 2-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | GIL VicenteAC | 3-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 28.09.2024 | MoreirenseHC | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.09.2024 | Santa ClaraAC | 1-0 | 89 | – | 6.2 | ||
| 16.09.2024 | BoavistaHC | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2024 | Casa PiaH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 24.08.2024 | BenficaA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.08.2024 | FamalicaoH | 0-3 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 11.08.2024 | SC BragaA | 1-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 18.05.2024 | GIL VicenteH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 05.05.2024 | AroucaA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.04.2024 | FarenseH | 0-3 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 20.04.2024 | BoavistaA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.04.2024 | Rio AveH | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 07.04.2024 | MoreirenseA | 2-2 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 29.03.2024 | Sporting CPH | 1-2 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 16.03.2024 | FamalicaoA | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 08.03.2024 | Casa PiaH | 3-1 | 81 | – | 7.0 | ||
| 02.03.2024 | SC BragaA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.02.2024 | ChavesH | 1-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 17.02.2024 | FC PortoA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 09.02.2024 | PortimonenseH | 3-0 | 81 | – | 6.7 | ||
| 04.02.2024 | EstorilA | 1-0 | 78 | – | 6.6 | ||
| 29.01.2024 | BenficaH | 1-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.01.2024 | GuimaraesA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.01.2024 | GIL VicenteA | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 06.01.2024 | VizelaH | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 28.12.2023 | AroucaH | 1-4 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.12.2023 | FarenseA | 0-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 10.12.2023 | BoavistaH | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.12.2023 | Rio AveA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 11.11.2023 | MoreirenseH | 0-1 | 79 | 2 | 6.7 | ||
| 05.11.2023 | Sporting CPA | 3-2 | 74 | – | 6.5 | ||
| 29.10.2023 | FamalicaoH | 1-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 28.09.2023 | SC BragaH | 2-4 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 24.09.2023 | ChavesA | 2-2 | 81 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 15.09.2023 | FC PortoH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.09.2023 | PortimonenseA | 1-1 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 25.08.2023 | EstorilH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 19.08.2023 | BenficaA | 2-0 | 70 | – | 6.9 | ||
| 13.08.2023 | GuimaraesH | 0-1 | 45↑ | – | 6.7 |
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum