LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Başarılı dripling10.99 / 90
Kazanılan ikili32.97 / 90
Rating6.90
KUPALAR
🏆
Czech Liga2023/2024 · Czech-Republic
🏆
Cup2023/2024 · Czech-Republic
🏆
Czech Liga2022/2023 · Czech-Republic
🏆
Czech Liga2018/2019 · Czech-Republic
🏆
Cup2018/2019 · Czech-Republic
🏆
FNL2009/2010 · Czech-Republic
🥈
Cup2024/2025 · Czech-Republic · 2nd Place
🥈
Cup2022/2023 · Czech-Republic · 2nd Place
🥈
The Atlantic Cup2018 · World · 2nd Place
🥈
Cup2017/2018 · Czech-Republic · 2nd Place
🥈
The Atlantic Cup2017 · World · 2nd Place
🥈
FNL2015/2016 · Czech-Republic · 2nd Place
🥈
FNL2013/2014 · Czech-Republic · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
5
175
0
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan5%62
İlk 1114 yedek
2025/26
8
547
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan25%66
Müdahale4
Faul25 kazanılan
İlk 1171 yedek
Kaptan1maçta
2024/25
14
862
0
2
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas6
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan41%59
Müdahale15
Faul164 kazanılan
İlk 1195 yedek
G+A / 900.21
Kart2
2023/24
10
768
0
2
6.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas7
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan43%49
Müdahale12
Faul124 kazanılan
İlk 1182 yedek
G+A / 900.23
Kart2
2021/22
6
540
0
0
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan41%65
Müdahale14
Faul22 kazanılan
İlk 116
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 112413 yedek girdi
KART6
FORMA20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-317%47
- 4-2-3-17%19
- 3-4-2-15%14
- 3-5-23%8
- 4-3-33%8
- 4-4-21%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ43 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.08.2026 | LyonA | 3-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 04.08.2026 | LyonH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.06.2026 | MexicoH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.06.2026 | South AfricaH | 1-1 | 39↑ | 1 | 6.3 | ||
| 12.06.2026 | South KoreaA | 2-1 | 91 | – | 6.9 | ||
| 31.03.2026 | DenmarkH | 1-1 | 120 | – | 7.2 | ||
| 26.03.2026 | Rep. Of IrelandH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.03.2026 | AZ AlkmaarHC | 0-4 | 75 | – | 6.3 | ||
| 12.03.2026 | AZ AlkmaarA | 2-1 | 42 | – | 6.5 | ||
| 18.12.2025 | AberdeenH | 3-0 | 81 | – | 6.9 | ||
| 11.12.2025 | Universitatea CraiovaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2025 | Legia WarszawaA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 17.11.2025 | GibraltarH | 6-0 | 68 | 2 | – | 8.2 | |
| 06.11.2025 | Raków CzęstochowaH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 24.10.2025 | HNK RijekaA | 1-0 | 79 | – | 6.6 | ||
| 09.10.2025 | CroatiaH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.10.2025 | Shamrock RoversH | 4-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 05.09.2025 | MontenegroA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.06.2025 | CroatiaA | 5-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.06.2025 | MontenegroH | 2-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 29.01.2025 | Bayer LeverkusenA | 2-0 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 22.01.2025 | InterH | 0-1 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 11.12.2024 | FeyenoordA | 4-2 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 01.10.2024 | VfB StuttgartA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.09.2024 | Red Bull SalzburgH | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.08.2024 | Malmo FFH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2024 | Malmo FFA | 0-2 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 14.03.2024 | LiverpoolA | 6-1 | 90 | – | 5.2 | ||
| 07.03.2024 | LiverpoolH | 1-5 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.02.2024 | GalatasarayH | 4-1 | 18↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 14.12.2023 | ArisA | 1-3 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.11.2023 | Real BetisH | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2023 | RangersA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.10.2023 | Real BetisA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2023 | ArisH | 3-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 15.08.2023 | FC CopenhagenH | 3-3 | 120 | 1 | – | 6.3 | |
| 08.08.2023 | FC CopenhagenA | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.12.2021 | CFR 1907 ClujA | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.11.2021 | AZ AlkmaarH | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 04.11.2021 | Randers FCA | 2-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 21.10.2021 | Randers FCH | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.09.2021 | AZ AlkmaarA | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 16.09.2021 | CFR 1907 ClujH | 1-0 | 90 | 2 | 7.5 |
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 43 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2024
SakatlıkKadroda yok
2 maç
10.2024
HastalıkKadroda yok
1 maç
02.2024
Sağlık sorunuKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 547 dk
Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.1UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS58.0547 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 603 oyuncu
Scout skoru
%43
Performans
%56
Dakika
%86
Değer / getiri
%11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%33
Performans
%57
Dakika
%60
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ľubomír ŠatkaSamsunspor · 30
%95
0gol
0asist
54scout
€1.80M
UEFA Europa Conference League
Robert DickieBristol City · 29
%78
1gol
1asist
66scout
Championship
Amari'i BellCharlton · 31
%77
0gol
0asist
59scout
Championship
Matías de los SantosAtletico Tucuman · 33
%76
0gol
0asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Christoph KlarerBirmingham · 25
%69
3gol
0asist
70scout
Championship
Eric BaillyOviedo · 31
%68
1gol
0asist
62scout
La Liga
Jens Berland HusebøBryne · 26
%67
0gol
0asist
67scout
Eliteserien
Tristan BlackmonVancouver Whitecaps · 29
%60
2gol
1asist
62scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



