LİGEliteserien
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili20.25 / 90
Rating7.05
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 22 kaleciler
- Kurtarış 2.88 %38
- Yenen gol (az iyi) 0.62 %100
- Pas isabeti %68 %81
- Pas hacmi 36.9 %81
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 720 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Eliteserien2018 · Norway
🏆
NM Cupen2018 · Norway
🏆
Super Cup2018 · Norway
🏆
Eliteserien2017 · Norway
🏆
Super Cup2017 · Norway
🏆
1. Division2012 · Norway
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
17
892
0
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%100
İlk 11107 yedek
2025/26
29
1.031
0
0
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan6%86
Müdahale1
İlk 111118 yedek
2024/25
21
630
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%100
İlk 11714 yedek
Kart1
2021/22
30
1.240
0
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan8%100
İlk 111317 yedek
Kart1
2020/21
22
1.107
0
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan7%70
Faul21 kazanılan
İlk 11139 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 112537 yedek girdi
KART2
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-133%54
- 4-3-323%38
- 4-4-22%3
- 3-4-31%2
- 4-2-3-11%2
- 4-5-11%2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | SandefjordA | 1-1 | 90 | 0 | 5.9 | ||
| 30.08.2026 | AalesundH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.08.2026 | Dinamo ZagrebH | 3-1 | 85 | – | 6.7 | ||
| 18.08.2026 | Dinamo ZagrebA | 2-2 | 87 | – | 5.7 | ||
| 14.08.2026 | RosenborgA | 2-1 | 94 | – | 6.9 | ||
| 08.08.2026 | Sarpsborg 08 FFH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.08.2026 | StartA | 0-3 | 86 | – | 7.3 | ||
| 26.07.2026 | AalesundA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.07.2026 | LillestromA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.07.2026 | SandefjordH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.07.2026 | Sarpsborg 08 FFA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | Kristiansund BKA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | StartH | 6-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | Bodo/GlimtH | 5-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 06.04.2026 | ValerengaA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.03.2026 | MoldeH | 4-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 14.03.2026 | Ham-KamA | 2-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 30.11.2025 | ValerengaH | 5-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.11.2025 | FredrikstadA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 08.11.2025 | Ham-KamH | 3-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 02.11.2025 | StromsgodsetA | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.10.2025 | BryneH | 5-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | TromsoA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | BrannH | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.09.2025 | Sarpsborg 08 FFA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | MoldeH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | KFUM OsloA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | RosenborgH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.08.2025 | Istanbul BasaksehirA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | SandefjordA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.08.2025 | Istanbul BasaksehirH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 27.07.2025 | BryneA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.07.2025 | Bodo/GlimtH | 2-4 | 41↑ | – | 6.9 | ||
| 13.07.2025 | BrannA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.07.2025 | StromsgodsetH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.06.2025 | RosenborgA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.06.2025 | FredrikstadH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.06.2025 | MoldeA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.05.2025 | Bodo/GlimtA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | Kristiansund BKA | 0-1 | 90 | – | 8.0 | ||
| 16.05.2025 | SandefjordH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | Sarpsborg 08 FFH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.04.2025 | HaugesundH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | TromsoH | 4-4 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2025 | Ham-KamA | 2-5 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | ValerengaA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 14.09.2024 | KFUM OsloH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.09.2024 | TromsoA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.08.2024 | StromsgodsetH | 5-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.08.2024 | RosenborgA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.08.2024 | Ham-KamA | 3-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 28.07.2024 | MoldeH | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 21.07.2024 | HaugesundA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.07.2024 | Kristiansund BKH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.07.2024 | KFUM OsloA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.06.2024 | RosenborgH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.06.2024 | MoldeA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.05.2024 | Ham-KamH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.05.2024 | SandefjordA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2024 | LillestromH | 1-4 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 178 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 1031 dk
İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.8Eliteserien 2025
PERFORMANS74.21031 dk
KARARVeri yetersiz44/100
FORM TRENDİStabil+1.1
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
55.2
Kurtarıcı kaleci
43.9
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 70/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 62 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%97
Dakika
%72
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%94
Dakika
%82
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
38.75
38
100
Performans skoru
70.9
76
93
Ortalama rating
7.25
7.2
100
Kurtarış / 90
2.75
3.2
86
Yenen gol / 90
0.75
1.3
42
Dakika güvenliği
0
80
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.07. Dakika delta +0.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mattias LamhaugeFC Fredericia · 26
%95
0gol
0asist
67scout
Superliga
Guillermo AllisonClub Queretaro · 35
%85
0gol
0asist
61scout
Liga MX
Mile SvilarAS Roma · 26
%67
0gol
0asist
64scout
€35.00M
Serie A
RafaelSao Paulo · 36
%64
0gol
0asist
63scout
Serie A
Michael CollodiFC Dallas · 24
%61
0gol
0asist
66scout
Major League Soccer
Franco IsraelTorino · 25
%60
0gol
0asist
48scout
€18.00M
Serie A
Mike PendersStrasbourg · 20
%60
0gol
0asist
73scout
Ligue 1
Nicolas SchmidPortsmouth · 28
%60
0gol
0asist
59scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

