Orbelín Pineda Alvarado
Israel · Midfielder

Orbelín Pineda Alvarado

YAŞ27
BOY182 cm
KİLO75 kg
LİGPremier League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.15 / 90
Asist00.00 / 90
Şut91.32 / 90
Kilit pas30.44 / 90
Başarılı dripling40.59 / 90
Kazanılan ikili446.47 / 90
Rating7.20
OYUNCU PROFİLİUEFA Champions League 2025 · 143 orta sahalar
Kilit pas — %11 (0.44) Asist — %0 (0.00) Drible — %44 (0.59) Pas isabeti — %13 (%78) Top kapma — %96 (4.56) İkili mücadele — %58 (%52) 37 ORT. % 11 0 44 13 96 58
  • Kilit pas 0.44 %11
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.59 %44
  • Pas isabeti %78 %13
  • Top kapma 4.56 %96
  • İkili mücadele %52 %58
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 612 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 State CupNone · Israel
🏆 Super CupNone · Kazakhstan
🏆 Premier LeagueNone · Kazakhstan
🏆 Ligat Ha'alNone · Israel
🏆 Toto Cup Ligat AlNone · Israel
🏆 U19 Elite DivisionNone · Israel
🏆 Super CupNone · Israel
🏆 Super Cup2025 · Kazakhstan
🏆 Premier League2024 · Kazakhstan
🏆 Ligat Ha'al2021/2022 · Israel
🏆 Toto Cup Ligat Al2021 · Israel
🏆 Super Cup2021 · Israel
🏆 Ligat Ha'al2020/2021 · Israel
🏆 U19 Elite Division2016/2017 · Israel
🏆 State Cup2015/2016 · Israel
🥈 Super CupNone · Israel · 2nd Place
🥈 Toto Cup Ligat LeumitNone · Israel · 2nd Place
🥈 State CupNone · Israel · 2nd Place
🥈 Toto Cup Ligat AlNone · Israel · 2nd Place
🥈 Ligat Ha'alNone · Israel · 2nd Place
🥈 Super Cup2022 · Israel · 2nd Place
🥈 State Cup2021/2022 · Israel · 2nd Place
🥈 Ligat Ha'al2019/2020 · Israel · 2nd Place
🥈 Ligat Ha'al2018/2019 · Israel · 2nd Place
🥈 Toto Cup Ligat Al2018 · Israel · 2nd Place
🥈 Super Cup2016 · Israel · 2nd Place
🥈 Toto Cup Ligat Leumit2016 · Israel · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
2021 0 2022 0 2025 1
GolAsist
2025/26 7 612 1 0 7.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueKairat Almaty 7 612 1 0 7.20
Şut9%44 isabet
Kilit pas3
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan44%52
Müdahale22
Faul1311 kazanılan
İlk 117
G+A / 900.15
Kart2
Kaptan1maçta
2022/23 8 21 0 0 6.25
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa 8 21 0 0 6.25
İkili kazanılan2%40
Müdahale2
Faul2
2021/22 6 209 0 0 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa 6 209 0 0 6.78
İkili kazanılan17%74
Müdahale6
Ofsayt1
İlk 1124 yedek
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1192 yedek girdi
KART3
FORMA15
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 5 4-3-3 — 3 4-3-2-1 — 2 10 maç
  • 4-2-3-15%50
  • 4-3-33%30
  • 4-3-2-12%20
MAÇ GEÇMİŞİ21 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.11.2025 InterAC 2-1 71 1 1 7.3
21.10.2025 PafosH 0-0 92 2 7.5
30.09.2025 Real MadridH 0-5 64 1 6.3
18.09.2025 Sporting CPA 4-1 70 1 6.7
26.08.2025 CelticH 0-0 120 1 7.9
20.08.2025 CelticA 0-0 90 2 7.2
12.08.2025 Slovan BratislavaA 1-0 105 1 7.5
02.11.2022 BenficaH 1-6 13 6.3
25.10.2022 Paris Saint GermainA 7-2 8 6.2
11.10.2022 JuventusH 2-0
05.10.2022 JuventusA 3-1
14.09.2022 Paris Saint GermainH 1-3
06.09.2022 BenficaA 2-0
23.08.2022 FK Crvena ZvezdaA 2-2
17.08.2022 FK Crvena ZvezdaH 3-2
09.12.2021 FeyenoordAC 2-1 90 6.9
25.11.2021 Union BerlinH 0-1
04.11.2021 Slavia PrahaA 1-0 45 6.3
21.10.2021 Slavia PrahaH 1-0
30.09.2021 Union BerlinA 3-0 10 6.6
14.09.2021 FeyenoordH 0-0 64 7.3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 21 maç
Kairat Almaty 7maç 2025
Maccabi Haifa 14maç 2021–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-01 Kairat Almaty Kairat Almaty
2023-02-21 Maccabi Haifa Kairat Almaty
2018-07-01 Hapoel Ramat Gan Maccabi Haifa
2017-07-01 Maccabi Haifa Hapoel Ramat Gan
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 SakatlıkKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 612 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.5UEFA Champions League 2025
PERFORMANS72.0612 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 498 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %85
Dakika %81
Değer / getiri %25
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %65
Performans %90
Dakika %62
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam