Iceland · Defender
Hólmar Örn Eyjólfsson
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Başarılı dripling10.50 / 90
Kazanılan ikili94.50 / 90
Rating6.45
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2026 · 78 defanslar
- Müdahale 1.50 %53
- Pas arası 0.00 %0
- Blok 1.00 %83
- İkili mücadele %75 %87
- Pas isabeti %94 %94
- Faul (az iyi) 0.00 %94
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 180 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
League Cup2025 · Iceland
🏆
League Cup2023 · Iceland
🏆
NM Cupen2016 · Norway
🏆
Eliteserien2016 · Norway
🏆
Eliteserien2015 · Norway
🏆
NM Cupen2015 · Norway
🥈
Reykjavik Cup2025 · Iceland · 2nd Place
🥈
Super Cup2024 · Iceland · 2nd Place
🥈
Besta deild2023 · Iceland · 2nd Place
🥈
Cup2017/2018 · Bulgaria · 2nd Place
🥈
Eliteserien2014 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
2
180
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan9%75
Müdahale3
İlk 112
Kaptan2maçta
2021/22
25
1.440
2
1
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas4
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan70%60
Müdahale11
Faul1112 kazanılan
İlk 11169 yedek
G+A / 900.19
Kart5
2020/21
12
830
1
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan33%66
Müdahale9
Faul114 kazanılan
İlk 1193 yedek
G+A / 900.11
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 11102 yedek girdi
FORMA15
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-1-15%42
- 4-3-34%33
- 4-1-4-11%8
- 4-2-3-11%8
- 4-4-21%8
MAÇ GEÇMİŞİ39 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2026 | FC NordsjaellandAC | 5-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.08.2026 | FC NordsjaellandHC | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.12.2021 | StromsgodsetH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.12.2021 | StabaekA | 1-3 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 28.11.2021 | Bodo/GlimtH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.11.2021 | MoldeA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2021 | BrannA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.10.2021 | LillestromH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2021 | HaugesundA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2021 | SandefjordH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.10.2021 | ValerengaH | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 03.10.2021 | Kristiansund BKA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.09.2021 | MjondalenH | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.09.2021 | TromsoH | 3-2 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 29.08.2021 | VikingA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.08.2021 | ODD BallklubbH | 5-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 15.08.2021 | MjondalenA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.07.2021 | TromsoA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.07.2021 | ODD BallklubbA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.06.2021 | HaugesundH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.06.2021 | LillestromA | 2-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 20.06.2021 | Sarpsborg 08 FFH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.06.2021 | StromsgodsetA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.05.2021 | BrannH | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.05.2021 | Bodo/GlimtA | 2-2 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 13.05.2021 | VikingH | 5-0 | 90 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 09.05.2021 | ValerengaA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.12.2020 | SandefjordA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 10.12.2020 | MjondalenH | 1-0 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 07.12.2020 | ValerengaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2020 | Bodo/GlimtA | 5-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.11.2020 | BrannH | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 08.11.2020 | VikingA | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2020 | StartH | 1-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 25.10.2020 | Sarpsborg 08 FFA | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 18.10.2020 | Kristiansund BKA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 04.10.2020 | ODD BallklubbH | 4-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 27.09.2020 | AalesundA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2020 | HaugesundH | 2-1 | 90 | – | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 39 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
