LİGCanadian Championship
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut12.50 / 90
Kilit pas25.00 / 90
Başarılı dripling12.50 / 90
Kazanılan ikili25.00 / 90
Rating6.63
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.14
Şut
2.501.35
Kilit pas
5.001.08
Başarılı dripling
2.500.95
Kazanılan ikili
5.003.11
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
First League2022/2023 · Bulgaria
🏆
Cup2022/2023 · Bulgaria
🏆
Super Cup2022/2023 · Bulgaria
🏆
First League2021/2022 · Bulgaria
🏆
Super Cup2021/2022 · Bulgaria
🏆
First League2020/2021 · Bulgaria
🏆
First League2019/2020 · Bulgaria
🏆
Super Cup2019/2020 · Bulgaria
🏆
First League2018/2019 · Bulgaria
🏆
Super Cup2018/2019 · Bulgaria
🏆
Elite U192017/2018 · Bulgaria
🏆
First League2017/2018 · Bulgaria
🥈
Super Cup2020/2021 · Bulgaria · 2nd Place
🥈
Elite U192018/2019 · Bulgaria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
6
36
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan2%40
Faul11 kazanılan
2024/25
26
732
2
1
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%70 isabet
Kilit pas9
Drible8%33 başarı
İkili kazanılan27%30
Müdahale12
Faul116 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11620 yedek
G+A / 900.37
Kart4
2023/24
6
44
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan2%40
Müdahale1
Faul1
2022/23
4
69
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan4%33
Müdahale1
Faul21 kazanılan
2021/22
8
390
0
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas5
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan28%46
Müdahale8
Faul89 kazanılan
İlk 1144 yedek
G+A / 900.23
Kart1
2020/21
6
334
0
0
6.34
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible9%47 başarı
İkili kazanılan26%47
Müdahale6
Faul29 kazanılan
İlk 1142 yedek
TOPLAM GOL2
İLK 11630 yedek girdi
KART4
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-122%63
- 3-4-35%14
- 4-2-3-13%9
- 4-3-33%9
- 3-4-1-21%3
- 3-5-21%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ56 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2025 | New York Red BullsA | 1-0 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 05.04.2025 | Columbus CrewA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | Chicago FireA | 1-1 | 8↑ | 1 | 6.7 | ||
| 23.03.2025 | Nashville SCA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | Vancouver WhitecapsA | 2-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 23.02.2025 | Atlanta United FCA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2024 | Atlanta United FCH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2024 | New York City FCH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2024 | Atlanta United FCA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2024 | San Jose EarthquakesH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2024 | Chicago FireH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 18.09.2024 | New England RevolutionA | 2-2 | 28↑ | 1 | 6.6 | ||
| 14.09.2024 | CharlotteH | 2-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 13.07.2024 | Atlanta United FCH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.07.2024 | Vancouver WhitecapsH | 1-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 03.07.2024 | New York City FCA | 2-0 | 33↑ | – | 6.7 | ||
| 29.06.2024 | Philadelphia UnionH | 4-2 | 14↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 23.06.2024 | Colorado RapidsA | 4-1 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 19.06.2024 | New York Red BullsH | 2-2 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 15.06.2024 | Real Salt LakeH | 0-0 | 61 | 1 | 6.5 | ||
| 01.06.2024 | Philadelphia UnionA | 2-2 | 45 | 1 | – | 6.6 | |
| 29.05.2024 | DC UnitedH | 4-2 | 23↑ | 1 | 6.6 | ||
| 25.05.2024 | Nashville SCH | 0-0 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 18.05.2024 | Toronto FCA | 5-1 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 15.05.2024 | Columbus CrewH | 1-3 | 58 | 1 | 6.9 | ||
| 11.05.2024 | Inter MiamiH | 2-3 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 27.04.2024 | Columbus CrewA | 0-0 | 43↑ | – | 6.2 | ||
| 20.04.2024 | Orlando City SCH | 2-2 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 30.03.2024 | DC UnitedA | 1-0 | 73 | 2 | 6.6 | ||
| 16.03.2024 | Chicago FireA | 4-3 | 23↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 10.03.2024 | Inter MiamiA | 2-3 | 33↑ | – | 6.5 | ||
| 25.02.2024 | Orlando City SCA | 0-0 | 67 | – | 6.7 | ||
| 14.12.2023 | FC NordsjaellandH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2023 | Spartak TrnavaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2023 | FenerbahceH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2023 | FenerbahceA | 3-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 05.10.2023 | FC NordsjaellandA | 7-1 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 21.09.2023 | Spartak TrnavaH | 4-0 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 23.02.2023 | AnderlechtA | 2-1 | 42↑ | – | 6.2 | ||
| 16.02.2023 | AnderlechtH | 1-0 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 03.11.2022 | AS RomaA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2022 | Real BetisA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.12.2021 | FC MidtjyllandH | 0-0 | 76 | 1 | 7.3 | ||
| 25.11.2021 | FK Crvena ZvezdaA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.11.2021 | SC BragaA | 4-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 21.10.2021 | SC BragaH | 0-1 | 59 | – | 6.2 | ||
| 30.09.2021 | FK Crvena ZvezdaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2021 | FC MidtjyllandA | 1-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 24.08.2021 | Malmo FFH | 2-1 | 59↑ | – | 6.5 | ||
| 18.08.2021 | Malmo FFA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.12.2020 | Lask LinzH | 1-3 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 03.12.2020 | AntwerpA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2020 | TottenhamA | 4-0 | 89 | – | 6.3 | ||
| 05.11.2020 | TottenhamH | 1-3 | 75 | 1 | 6.3 | ||
| 29.10.2020 | Lask LinzA | 4-3 | 80 | – | 6.3 | ||
| 22.10.2020 | AntwerpH | 1-2 | 77 | – | 6.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 56 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2022
Diz sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 36 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.4Major League Soccer 2025
PERFORMANS47.136 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 359 oyuncu
Scout skoru
%31
Performans
%55
Dakika
%19
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%71
Dakika
%29
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Emanuel ReynosoTalleres Cordoba · 30
%95
0gol
1asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Florian WirtzLiverpool · 22
%78
1gol
3asist
74scout
UEFA Champions League
Cristian EspinozaSan Jose Earthquakes · 30
%74
4gol
8asist
71scout
Major League Soccer
Adil AouchicheFC Schalke 04 · 23
%73
3gol
2asist
78scout
€2.00M
2. Bundesliga
PedrinhoShakhtar Donetsk · 27
%70
1gol
2asist
68scout
€3.00M
UEFA Europa Conference League
Tomi HorvatSturm Graz · 26
%60
2gol
5asist
77scout
Bundesliga
Kang-in LeeParis Saint Germain · 24
%60
3gol
4asist
73scout
€28.00M
Ligue 1
Cristian CarracedoCordoba
%60
3gol
13asist
84scout
€800K
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


