Vítor Manuel Carvalho Oliveira
Israel · Defender

Vítor Manuel Carvalho Oliveira

YAŞ36
BOY184
KİLO80
DOĞUM YERİTorres Vedras
LİGLigat Ha'al
BU SEZON0G · 0A
Şut10.71 / 90
Kazanılan ikili107.14 / 90
Rating6.95
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 0.710.39
Kazanılan ikili 7.144.43
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Super CupNone · Israel
🏆 State CupNone · Israel
🏆 Taça da LigaNone · Portugal
🏆 Primeira LigaNone · Portugal
🏆 Ligat Ha'alNone · Israel
🏆 Toto Cup Ligat AlNone · Israel
🏆 Super Cup2025 · Israel
🏆 State Cup2024/2025 · Israel
🏆 Super Cup2022 · Israel
🏆 State Cup2021/2022 · Israel
🏆 State Cup2019/2020 · Israel
🏆 Super Cup2017/2018 · Israel
🏆 Ligat Ha'al2017/2018 · Israel
🏆 Ligat Ha'al2016/2017 · Israel
🏆 Super Cup2016 · Israel
🏆 Toto Cup Ligat Al2016 · Israel
🏆 Taça da Liga2011/2012 · Portugal
🏆 Taça da Liga2009/2010 · Portugal
🏆 Primeira Liga2009/2010 · Portugal
🏆 Taça da Liga2008/2009 · Portugal
🥈 UEFA Europa LeagueNone · Europe · 2nd Place
🥈 Toto Cup Ligat AlNone · Israel · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Israel · 2nd Place
🥈 CupNone · Greece · 2nd Place
🥈 Super League 1None · Greece · 2nd Place
🥈 Taça de PortugalNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Ligat Ha'alNone · Israel · 2nd Place
🥈 State CupNone · Israel · 2nd Place
🥈 Ligat Ha'al2024/2025 · Israel · 2nd Place
🥈 State Cup2023/2024 · Israel · 2nd Place
🥈 Ligat Ha'al2022/2023 · Israel · 2nd Place
🥈 Toto Cup Ligat Al2022/2023 · Israel · 2nd Place
🥈 Ligat Ha'al2021/2022 · Israel · 2nd Place
🥈 Toto Cup Ligat Al2021 · Israel · 2nd Place
🥈 Super Cup2020 · Israel · 2nd Place
🥈 Super Cup2018/2019 · Israel · 2nd Place
🥈 Toto Cup Ligat Al2017 · Israel · 2nd Place
🥈 Cup2013/2014 · Greece · 2nd Place
🥈 Super League 12013/2014 · Greece · 2nd Place
🥈 UEFA Europa League2012/2013 · Europe · 2nd Place
🥈 Taça de Portugal2012/2013 · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira Liga2012/2013 · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira Liga2011/2012 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 1 G+A
2020 0 2022 1 2026 0
GolAsist
2026/27 2 126 0 0 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueHapoel Beer Sheva 2 126 0 0 6.95
Şut1
İkili kazanılan10%71
Müdahale7
Faul1
İlk 112
Kart1
Kaptan2maçta
2022/23 8 690 1 0 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva 8 690 1 0 6.96
Şut3%67 isabet
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan34%61
Müdahale8
Faul97 kazanılan
Ofsayt1
İlk 118
G+A / 900.13
Kart1
Kaptan7maçta
2020/21 3 270 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueHapoel Beer Sheva 3 270 0 0 6.60
İkili kazanılan8%53
Müdahale2
Faul52 kazanılan
İlk 113
Kart2
Kaptan3maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1173 yedek girdi
KART4
FORMA4
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 9 4-1-4-1 — 1 10 maç
  • 4-3-39%90
  • 4-1-4-11%10
MAÇ GEÇMİŞİ13 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
25.08.2026 Sabah FAAC 5-2 45 7.0
19.08.2026 Sabah FAHC 2-1 81 1 6.9
03.11.2022 Austria ViennaHC 4-0 60 6.9
27.10.2022 VillarrealAC 2-2 90 6.3
13.10.2022 Lech PoznanHC 1-1 90 6.6
06.10.2022 Lech PoznanAC 0-0 90 7.2
15.09.2022 VillarrealHC 1-2 90 6.6
08.09.2022 Austria ViennaAC 0-0 90 1 7.3
11.08.2022 FC LuganoHC 3-1 90 1 1 7.2
04.08.2022 FC LuganoA 0-2 90 1 7.6
05.11.2020 Bayer LeverkusenHC 2-4 90 6.3
29.10.2020 NiceAC 1-0 90 6.9
22.10.2020 Slavia PrahaHC 3-1 90 6.6
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 13 maç
Hapoel Beer Sheva 13maç 2020–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2013-07-01 Benfica PAOK
2010-08-01 Benfica Leicester
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam