LİGCopa Do Brasil
BU SEZON0G · 1A
Asist10.18 / 90
Şut30.54 / 90
Kilit pas50.90 / 90
Başarılı dripling30.54 / 90
Kazanılan ikili142.53 / 90
Rating6.63
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 111 defanslar
- Müdahale 1.48 %49
- Pas arası 1.06 %52
- Blok 0.21 %15
- İkili mücadele %42 %3
- Pas isabeti %87 %65
- Faul (az iyi) 0.53 %88
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 850 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Baiano 12025 · Brazil
🏆
Primeira Liga2022/2023 · Portugal
🏆
Tournoi Maurice Revello2014 · World
🏆
Gaúcho 12014 · Brazil
🏆
Carioca Série A2013 · Brazil
🥈
Baiano 12024 · Brazil · 2nd Place
🥈
Taça da Liga2021/2022 · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça de Portugal2020/2021 · Portugal · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Portugal · 2nd Place
🥈
Carioca Série A2020 · Brazil · 2nd Place
🥈
Carioca Série A2015 · Brazil · 2nd Place
🥈
Carioca Série A2012 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
18
850
0
1
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas8
Drible9%45 başarı
İkili kazanılan29%42
Müdahale14
Faul53 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11108 yedek
G+A / 900.11
2025/26
33
2.025
1
0
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas17
Drible22%54 başarı
İkili kazanılan110%57
Müdahale50
Faul1912 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112310 yedek
G+A / 900.04
Kart6
2024/25
35
1.373
1
1
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas18
Drible28%58 başarı
İkili kazanılan106%61
Müdahale43
Faul1117 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111619 yedek
G+A / 900.13
Kart2
2023/24
21
1.892
1
1
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%29 isabet
Kilit pas15
Drible24%52 başarı
İkili kazanılan117%50
Müdahale45
Faul1923 kazanılan
İlk 1121
G+A / 900.1
Kart4
2022/23
34
1.117
3
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%71 isabet
Kilit pas17
Drible24%52 başarı
İkili kazanılan72%48
Müdahale27
Faul138 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111321 yedek
G+A / 900.32
Kart2
2021/22
42
2.175
4
3
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas18
Drible43%52 başarı
İkili kazanılan172%49
Müdahale75
Faul5534 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112517 yedek
G+A / 900.29
Kart6
2020/21
39
1.793
0
2
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas20
Drible32%54 başarı
İkili kazanılan144%49
Müdahale53
Faul4227 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112019 yedek
G+A / 900.1
Kart5
TOPLAM GOL2
İLK 114631 yedek girdi
KART9
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-324%36
- 4-2-3-114%21
- 4-3-1-211%16
- 4-1-3-29%13
- 3-4-2-15%7
- 4-1-4-14%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | RB BragantinoH | 1-1 | 32 | 2 | 6.9 | ||
| 09.08.2026 | SantosA | 0-2 | 61 | – | 6.9 | ||
| 30.07.2026 | CorinthiansA | 0-0 | 94 | 1 | 6.6 | ||
| 25.07.2026 | InternacionalH | 2-0 | 81 | 1 | 7.3 | ||
| 23.07.2026 | Sao PauloA | 1-2 | 83 | – | 6.9 | ||
| 30.05.2026 | BotafogoH | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 25.05.2026 | CoritibaA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | GremioH | 1-1 | 84 | – | 6.5 | ||
| 10.05.2026 | CruzeiroH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | Sao PauloA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | SantosH | 2-2 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | FlamengoA | 2-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | MirassolA | 1-2 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 05.04.2026 | PalmeirasH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.04.2026 | Atletico ParanaenseH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.02.2026 | Vasco DA GamaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.02.2026 | FluminenseH | 1-1 | 100 | 1 | 6.9 | ||
| 28.01.2026 | CorinthiansA | 1-2 | 90 | 1 | – | 6.3 | |
| 07.12.2025 | FluminenseA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2025 | Sport RecifeH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2025 | JuventudeA | 1-1 | 100 | 1 | 7.7 | ||
| 23.11.2025 | Vasco DA GamaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.11.2025 | Fortaleza ECH | 2-3 | 78 | – | 6.5 | ||
| 26.10.2025 | Sao PauloA | 2-0 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 22.10.2025 | InternacionalH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.10.2025 | GremioH | 4-0 | 94 | 1 | 7.7 | ||
| 05.10.2025 | FlamengoH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 02.10.2025 | BotafogoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | PalmeirasH | 1-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 24.09.2025 | Vasco DA GamaA | 3-1 | 45 | 2 | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | CearaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2025 | CruzeiroH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | CorinthiansA | 1-2 | 51 | – | 6.6 | ||
| 10.08.2025 | FluminenseH | 3-3 | 98 | 1 | 7.2 | ||
| 02.08.2025 | Sport RecifeA | 0-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 19.07.2025 | Fortaleza ECA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.07.2025 | Atletico-MGH | 2-1 | 99 | 2 | 7.2 | ||
| 12.06.2025 | RB BragantinoA | 0-3 | 66 | – | 6.9 | ||
| 31.05.2025 | Sao PauloH | 2-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 28.05.2025 | InternacionalA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.05.2025 | GremioA | 1-0 | 84 | – | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | VitoriaH | 2-1 | 98 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | PalmeirasA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.04.2025 | Atletico NacionalH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 21.04.2025 | CearaH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.04.2025 | CruzeiroA | 3-0 | 19↑ | 1 | 6.6 | ||
| 13.04.2025 | MirassolH | 1-1 | 76 | 1 | 7.3 | ||
| 09.04.2025 | Club NacionalA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | SantosA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.04.2025 | InternacionalH | 1-1 | 23↑ | 1 | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | CorinthiansH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 08.12.2024 | Atletico GoianienseH | 2-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 03.12.2024 | CorinthiansA | 3-0 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | CuiabaA | 1-2 | 72 | – | 7.0 | ||
| 24.11.2024 | Atletico ParanaenseH | 1-1 | 69 | 3 | 6.9 | ||
| 20.11.2024 | PalmeirasH | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 09.11.2024 | JuventudeA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2024 | Sao PauloH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2024 | Vasco DA GamaA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | CruzeiroA | 1-1 | 90 | – | 7.3 |
ŞUT7
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%43
- Korner2%29
- Açık oyun1%14
- Duran top1%14
Vücut bölgesine göre
- Kafa3%43
- Sağ ayak3%43
- Sol ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 2 %29
- 16-30' 2 %29
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 1 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 222 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 1822 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.1Serie A 2025
PERFORMANS66.01822 dk
KARARVeri yetersiz48/100
FORM TRENDİStabil-4.1
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
55.3
Ayağı iyi stoper
52.2
Klasik stoper
47.2
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 288 oyuncu
Scout skoru
%67
Performans
%83
Dakika
%80
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%78
Dakika
%84
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
56.09
48
100
Asist / 90
0.18
0.22
82
Kilit pas / 90
0.9
1.4
64
Performans skoru
49.7
74
67
Müdahale / 90
1.44
2.5
58
Pas arası / 90
0.9
1.6
56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.01. Dakika delta -9.5.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
SouzaSantos · 19
%95
1gol
2asist
75scout
Serie A
Anass Salah-EddinePSV Eindhoven · 23
%94
0gol
0asist
76scout
€200K
Eredivisie
Vinícius TobiasShakhtar Donetsk · 21
%86
0gol
1asist
73scout
€5.00M
UEFA Europa Conference League
PachaRayo Vallecano · 33
%81
2gol
0asist
65scout
€1.00M
La Liga
Lautaro BlancoBoca Juniors · 26
%81
1gol
3asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Pablo MaffeoMallorca · 28
%71
1gol
2asist
66scout
€5.00M
La Liga
EsquerdinhaQPR · 19
%69
0gol
1asist
61scout
Championship
Gabriel GudmundssonLeeds · 26
%60
0gol
0asist
64scout
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






